منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

برد شرمن، نماینده کنگره کالیفرنیا به مبارزه با بیت کوین ادامه می دهد

این نماینده کنگره که نماینده منطقه 30 کالیفرنیا است، در صحبت با CNBC، دیدگاه خود را تکرار کرد که بیت کوین ارزش ذاتی کمی دارد و تنها به عنوان وسیله ای برای فرار مالیاتی مفید است.

اما او خوش بین است که به محض اینکه قوانین شناخت مشتری و مبارزه با پولشویی اجرایی شود، ارزهای دیجیتال جایگاه خود را به عنوان ابزاری برای فرار مالیاتی از دست خواهند داد.

یکی از استدلال های شرمن علیه بیت کوین این است که او می خواهد آن ارزی باشد که با دلار رقابت کند. او می گوید که این از یک فرهنگ ضد سیستمی است که برای حمله به “نیروهای جامعه” طراحی شده است. این نظر در جلسه استماع کمیته خدمات مالی مجلس در مورد روسای کریپتو در دسامبر 2021 بیان شد.

در میان همکارانش در کاپیتول هیل، نظرات شرمن استثنا هستند تا قاعده. جایی که سیاستگذاران به دنبال ایجاد یک چارچوب نظارتی منسجم برای نظارت بر صنعت هستند. نماینده کنگره کالیفرنیا می خواهد این بخش را به دلیل اندازه آژانس و شباهت ارزهای دیجیتال به اوراق بهادار تحت صلاحیت کمیسیون بورس و اوراق بهادار قرار دهد.

از سوی دیگر، لایحه اخیر نوآوری مالی مسئول Lummis-Gilibrand از حذف برخی از ارزهای دیجیتال از حوزه قضایی SEC و قرار دادن آنها در صلاحیت کمیسیون تجارت کالا و آتی حمایت می کند.

یک لایحه مسئول نوآوری مالی مانند شرمن، که خود را حمایت از سرمایه گذار می نامد، به دنبال حل مشکل حمایت از سرمایه گذار و در عین حال ترویج نوآوری مالی است. با این حال، شرمن نشان نداده است که ارزهای دیجیتال را نوآورانه می‌بیند.

در ضربه ای بیشتر به لابی شرمن، سناتورهای دبی استابنو (D-MI) و جان بوزمن (R-AR) اخیراً لایحه ای را ارائه کردند که هدف آن قرار دادن ارزهای دیجیتال بیشتر در اختیار CFTC است.