تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

بیت کوین روز معامله را با 21826 دلار آغاز کرد. بیت کوین پس از رسیدن به نقطه قیمتی 18500 دلاری توانست قدرت خود را جمع کند و طی هفت جلسه معاملاتی گذشته شاهد افزایش 9 درصدی باشد. سطح قیمت 18500 تا اینجای کار به عنوان پشتوانه خوبی عمل کرده و تا اینجای کار توانسته خرس ها را شکست دهد. در اوایل ماه جولای، این سطح حمایت عملکرد قوی را نشان داد.

تحلیل فنی قیمت بیت کوین

در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیت کوین حدود 21650 دلار آمریکا است. از سطح حمایت 18500 دلاری تا بالاترین سطح روز گذشته، شاهد نوسان 20 درصدی در نمودار بیت کوین بودیم که به نظر می رسد عملکرد قابل توجهی در چند روز گذشته داشته باشد. اما با تجزیه و تحلیل نمودار فنی، این افزایش ممکن است مانند یک اصلاح روند نزولی به نظر برسد. پس از سقوط به 17600 دلار در 18 جولای، بیت کوین یک کانال صعودی را ترسیم کرد و سعی کرد تا 19 آگوست در آن کانال حرکت کند.

پس از خروج از کانال صعودی، حمایت 18500 پشتوانه اصلی قیمت بود و آن را تا قیمت فعلی بالا برد. در حال حاضر قیمت بیت کوین حدود 21600 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین

اکنون، سطح مقاومت پیش رو 22400 دلار است. یک شمع با جثه کوچک و دم دراز در چارچوب زمانی چهار ساعته در حال شکل گیری است که نشان می دهد قدرت قیمت در مسیر صعودی در حال کاهش است. به این معنی که قیمت سطح مورد نظر را آزمایش کرد و در مقابله با آن ضعف نشان داد. همپوشانی این سطح با پایین کانال صعودی باعث می شود حرکت اخیر بیت کوین یک اصلاح به نظر برسد. با این حال، باید دید نمودار تا پایان امروز چگونه رفتار خواهد کرد.

RSI نیز در منطقه حداکثر خرید بیش از حد قرار داشت و اخیراً با افت قیمت کمی پایین آمده و نزدیک به 70 است. باید منتظر باشیم و ببینیم این شاخص چقدر تمایل به نزول دارد، اما با این وجود، این نشانه دیگری از زیان بیشتر است. .

در حال حاضر، پشتیبانی اصلی که می توانیم به آن امیدوار باشیم، محدوده 1800 دلاری است که به رنگ خاکستری در نمودار نشان داده شده است. سناریوی فوق با شکستن خط روند در پایین نمودار و قیمت 22500 دلار شکسته خواهد شد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.