منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

آخرین به روز رسانی تست اتریوم با موفقیت انجام شد

توسعه دهندگان اتریوم تکمیل موفقیت آمیز پیش نیازهای لازم (shadow fork) برای به روز رسانی یکپارچه سازی را تایید کرده اند. Shadow forks به توسعه دهندگان کمک می کند از ایمنی شبکه در طول یک ارتقاء برنامه ریزی شده اطمینان حاصل کنند. توسعه دهندگان اتریوم اولین Shadow Fork را در 11 آوریل 2022 اجرا کردند.

تقریباً شش ماه بعد، شرکت تحقیقاتی و مهندسی اتریوم Nethermind تأیید کرد که Shadow Fork #13 در شبکه اصلی موفق بود، که نشان‌دهنده آمادگی شبکه برای حرکت به سمت مکانیزم اثبات سهام است.

شبکه آزمایشی به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که استقرار گره ها را تأیید کنند، قراردادها را مستقر کنند و زیرساخت ها و سایر قابلیت ها را آزمایش کنند. در نتیجه، Shadow Fork به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که عواقب ارتقاء شبکه را قبل از وقوع آن اندازه گیری کنند.

به عنوان بخشی از ارتقا، جامعه گره اتریوم باید کلاینت خود را به روز کند تا ترکیبی از یک لایه اجرا و یک لایه اجماع را اجرا کند.

الکساندر هاپتنر، مدیر عامل صرافی بیت مکس، بر نیاز به توجه دقیق در طول ارتقای اتریوم برای جلوگیری از اختلال در سرویس تاکید کرد و گفت که موفقیت یکپارچگی شبکه به حمایت جامعه ارزهای دیجیتال بستگی دارد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.