منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

یکی از بنیانگذاران بیت مکس توضیح می دهد که چرا قیمت اتریوم باید پس از ادغام افزایش یابد

آرتور هیز، بنیانگذار Bitmax، یک مشتاق و معامله‌گر معروف ارزهای دیجیتال، اخیراً در مورد حرکت اتریوم به الگوریتم اجماع اثبات سهام از طریق ارتقای Merge و پیامدهای آن برای معامله‌گران بحث کرده است.

هیز طی مصاحبه ای با Bankless تایید کرد که این یک معامله خرید قبل از ارتقای اتریوم است، زیرا انتظار می رود انتشار اتریوم پس از ادغام کاهش یابد. بر اساس کاهش عرضه اتریوم و تقاضا برای باقی ماندن آن، قیمت احتمالاً افزایش خواهد یافت.

هیز خاطرنشان کرد که کاهش انتشار گازهای گلخانه ای اتریوم پس از ادغام می تواند یک کاتالیزور صعودی قابل توجه باشد تا جایی که می تواند “قوی تر” از محیط کلان فعلی باشد که در آن دارایی های ریسک – از جمله سهام و دارایی های رمزنگاری – به دلیل بانک های مرکزی در سراسر جهان در حال سقوط هستند. جهان بوده است جهان برای کنترل تورم تلاش می کند.

انتظار می رود این ادغام نرخ انتشار روزانه اتریوم را از حدود 13000 اتریوم در روز به 1600 کاهش دهد. با توجه به اینکه شبکه اتریوم بخش قابل توجهی از کارمزد تراکنش ها را می سوزاند، برخی حتی پیشنهاد می کنند که قیمت ارز دیجیتال در آینده نزدیک ممکن است کاهش یابد.

هیز خاطرنشان کرد که اتریوم همچنان پیشرو در امور مالی غیرمتمرکز بلاک چین است و علیرغم بازار نزولی مداوم، همچنان به شدت مورد استفاده قرار می گیرد. او گفت:

مگر اینکه شما به من بگویید که استفاده از DiFi نیز با انتشار از صخره خارج می شود، پس می گویید که تقاضا از عرضه بیشتر است، بنابراین فکر می کنم قیمت باید افزایش یابد.

در طول مصاحبه، هیز موافقت کرد که این تجارت “بی معنی” است زیرا اتریوم دستخوش تغییرات ساختاری خواهد شد. او همچنین فاش کرد که گزینه های تماس را در اتریوم به قیمت 3000 دلار خریداری کرده است، که به گفته او قیمتی است که «همه با آن معامله می کنند».

شایان ذکر است که یکی از بنیانگذاران بیت مکس به دلیل دیدگاه صعودی خود در مورد رشد اتریوم در چند ماه گذشته شناخته شده است و انتظار داشت که این ارز دیجیتال تا 10000 دلار در هر توکن معامله شود.

او افزود که اگر این ارتقا پس از یک کاهش چند ماهه که اکثر ارزهای دیجیتال بیش از ارزش خود از دست داده اند، انجام نشود، اثرات ادغام در بازار حتی قوی تر خواهد بود. هیز اعتراف کرد که خود این ارتقا می تواند یک رویداد «فروش اخبار» باشد که قیمت اتریوم را تا 20 درصد افزایش دهد.

انتظار می رود ادغام اتریوم در کمتر از یک هفته آینده اتفاق بیفتد. دارندگان اتریوم می‌توانند توکن‌های ETHW را از طریق airdrop دریافت کنند، اگر زنجیره به دلیل گروهی از ماینرها و توسعه‌دهندگان که قصد دارند بلاک چین اتریوم را فورک کنند، تقسیم شود.

5.5 – (1 امتیاز)