تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

مدیر دارایی سنگاپور Whampoa Group قصد دارد یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر و صندوق پوشش رمزارز برای سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال راه اندازی کند.

طبق برآوردهای اولیه، این شرکت قصد دارد 100 میلیون دلار اختصاص دهد.

یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر 100 میلیون دلاری

این گروه 100 میلیون دلار برای یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر کنار گذاشته است، در حالی که قصد دارد 50 میلیون دلار برای یک صندوق تامینی کریپتو جمع آوری کند. این شرکت یک نهاد جدید به نام Whampoa Digital راه اندازی کرده است که هدف آن جذب سرمایه از اشخاص ثالث برای سرمایه گذاری در بازار دارایی دیجیتال است.

گزارش های رسانه ای می گویند استراتژی سرمایه گذاری چند وجهی این شرکت شامل یک صندوق سرمایه گذاری خصوصی 100 میلیون دلاری و یک صندوق تامینی بازار عمومی 50 میلیون دلاری است.

صندوق سرمایه گذاری مخاطره پذیر خصوصی که احتمالاً در سه ماهه آینده راه اندازی می شود، در استارت آپ های وب 3 در مراحل اولیه سرمایه گذاری خواهد کرد. Whampoa Digital متعاقباً اندازه صندوق را برای افزایش سرمایه گذاری افزایش خواهد داد.

فکر می کنیم در این فضا ایمان زیادی وجود دارد. شان چان، مدیرعامل گروه Whampoa به رویترز گفت: “صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر به ما کمک می کند تا جای پای خود را در این زمینه گسترش دهیم.”

او همچنین اضافه کرد که صندوق سرمایه گذاری پیشنهادی در ارزهای دیجیتال پاسخ های دلگرم کننده ای از شرکت های فناوری آسیایی و گروه های تجاری دریافت کرده است. شان توضیح داد که ضریب نفوذ اینترنت بالا و جمعیت شناسی نوید پذیرش انبوه محصولات و خدمات Web3 در جنوب شرقی آسیا را می دهد.

گروه Whampoa

Whampoa Group یک شرکت سرمایه گذاری چند خانواده است که توسط امی لی و لی هان شی تأسیس شده است. هر دو متعلق به خانواده بزرگ لی کوان یو هستند که اولین نخست وزیر ایالت شهر بود و از سال 1959 تا 1990 در قدرت باقی ماند.

این گروه در یک صندوق 500 میلیون دلاری که توسط بایننس Labs در ژوئن سال جاری اعلام شده بود، شرکت کرد تا به پذیرش فناوری وب 3 و بلاک چین منجر شود. سبد سرمایه گذاری آن شامل حدود 200 شرکت است.

Aureole Foong، شریک ارشد در گروه Whampoa، گفت: “استارت آپ های Web3 در DeFi علاوه بر استفاده در صنایع حواله و سرگرمی، دارای پتانسیل رشد طولانی مدت هستند.”

شرکت های بیشتری به دارایی های دیجیتال توجه می کنند

در ماه آگوست، شرکت مدیریت دارایی بران هاوارد مستقر در بریتانیا یک صندوق تامینی یک میلیارد دلاری ارزهای دیجیتال را اعلام کرد. در پرونده اخیر در SEC ایالات متحده، این شرکت جزئیات 210 میلیون دلاری را که از طریق دو شرکت تابعه دریافت کرده بود، ارائه کرد.

یک نظرسنجی در ژوئن نشان داد که به نظر می رسد صندوق های تامینی سنتی به سرمایه گذاری در چنین محصولات و دارایی هایی با سقوط بازار ارزهای دیجیتال ادامه می دهند. چهارمین گزارش سالانه صندوق جهانی رمزنگاری PwC نشان داد که 38 درصد از صندوق های تامینی سنتی اکنون در دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری می کنند که 17 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است.

علاوه بر این، دو سوم سرمایه گذاران رمزارز که بخشی از این نظرسنجی بودند، قصد داشتند تا پایان سال 2022 سرمایه گذاری خود را افزایش دهند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)