منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

پس از راه‌اندازی بازار توکن و کیف پول غیرقابل تغییر با استفاده از Immutable X، GameStop به دنبال شراکت با صرافی FTX و ادامه تلاش‌های خود برای ارز دیجیتال است.

شرکت بازی سازی GameStop با صرافی کریپتو FTX ایالات متحده برای جذب مشتریان بیشتر به ارزهای دیجیتال و همچنین همکاری در طرح های بازاریابی آنلاین همکاری کرده است. در بیانیه ای در 7 سپتامبر، این شرکت بازی خاطرنشان کرد که مشارکت جدید مشتریان GameStop را با اکوسیستم FTX، از جمله بازارهای دارایی دیجیتال آن آشنا می کند.

این مشارکت بر فروشگاه‌های گیم استاپ نیز تأثیر می‌گذارد و از 31 آگوست، این فروشگاه‌ها کارت‌های هدیه FTX را می‌پذیرند. 2970 فروشگاه GameStop در ایالات متحده وجود دارد.

مدیر عامل GameStop، مت فورلونگ، در گزارش مالی سه ماهه دوم خود گفت که قرارداد جدید با هدف ایجاد چیزی “بی نظیر” در فضای خرده فروشی است.

معامله ای که به تازگی با FTX اعلام کردیم محصول جانبی تیم های بازرگانی و بلاک چین ما است که دست در دست هم برای ایجاد چیزی منحصر به فرد در دنیای خرده فروشی کار می کنند.

این شرکت در بیانیه خود شرایط مالی این مشارکت را فاش نکرده است. خبر این همکاری جدید در همان روزی منتشر شد که GameStop نتایج مالی خود را برای سه ماهه منتهی به 30 جولای 2022 منتشر کرد.

اگرچه GameStop از کاهش نزدیک به 4 درصدی فروش خالص به 1.14 میلیارد دلار در سه ماهه خبر داد، اما پس از انتشار این خبر، سهام این شرکت نزدیک به 12 درصد افزایش یافت و به 26.84 دلار در هر سهم رسید.

GameStop امسال پس از معرفی بخش بازی NFT و Web3 خود در ژانویه و همچنین راه اندازی بازار NFT خود در 11 جولای با مشارکت راه حل مقیاس پذیری اتریوم Immutable X، فعالیت های Web3 خود را به طور قابل توجهی افزایش داده است. در طول این گزارش، Furlong اشاره کرد که راه‌اندازی آن در بازار “از پیگیری GameStop برای رشد طولانی مدت در حوزه‌های بازی‌های کریپتو، NFT و Web 3 پشتیبانی می‌کند،” که آنها انتظار دارند برای گیمرها و کلکسیونرها اهمیت فزاینده‌ای داشته باشد.

این شرکت خاطرنشان کرد که فروش قابل انتساب به مجموعه های دیجیتالی آن در سه ماهه 223.2 میلیون دلار بوده است که در مقایسه با فروش 177.2 میلیون دلاری در دوره سال قبل، نزدیک به 26 درصد افزایش داشته است. بر اساس گزارش DappRadar، این بازار از زمان راه اندازی خود شاهد حجم تراکنش 21.26 میلیون دلاری بوده است. فعالیت بازار از زمان راه اندازی آن به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و تنها 922350 دلار فعالیت بازار در هفت روز گذشته داشته است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.