منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

یک تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال پیش بینی کرده است که قیمت Cardano و توکن مستقل Lido به زودی بر اساس دو هارد فورک آینده، از جمله ارتقای یکپارچه سازی اتریوم، افزایش خواهد یافت.

همانطور که Daily Hodl گزارش می دهد، مجری Coin Bureau ویدیوی جدیدی را با 2.1 میلیون فالوور یوتیوب خود به اشتراک گذاشته است که در آن توضیح می دهد که قیمت Cardano حدود 20٪ افزایش می یابد و در آینده نزدیک در فورک شبکه Vasil، قیمت کاردانو را پشت سر می گذارد. 0.60 دلار

انتظار می رود هارد فورک Vasil “پیشرفت های عملکردی عظیم” را به شبکه بیاورد. این یک ارتقاء بزرگ است که شامل چندین پیشنهاد برای بهبود کاردانو است.

قبل از تجزیه و تحلیل CoinBureau، قیمت کاردانو بیش از پیش‌بینی‌شده هارد فورک افزایش یافت و افزود که با توجه به هارد فورک، دستیابی به این هدف “بیشتر از عدم” است.

بر اساس گزارش ها، ارزش بازار کاردانو پیش از هارد فورک مورد انتظار شبکه Vasil به 17 میلیارد دلار افزایش یافته است. جامعه ارزهای دیجیتال انتظار دارد قیمت Cardano در ماه سپتامبر حدود 35 درصد افزایش یابد و داده ها نشان می دهد که 14000 کاربر تا پایان ماه انتظار قیمت 0.62 دلار را دارند.

Coin Bureau همچنین ارزهای دیجیتال دیگری را که می‌توانند از هارد فورک آینده سود ببرند، بررسی کرد: LDO، که پروتکلی است که به کاربران اجازه می‌دهد دارایی‌ها را واریز کنند و در ازای سهام کردن دارایی‌ها، یک توکن پشتیبان ۱:۱ دریافت کنند.

به گفته این تحلیلگر، توکن مدیریتی Lido DAO می تواند تا 50 درصد در مقایسه با تبلیغات ادغام اتریوم آتی افزایش یابد زیرا “برای اشتراک گذاری اتریوم قابل معامله استفاده خواهد شد.” این پروتکل همچنین اخیراً “با شبکه آزتک برای اشتراک گذاری کم هزینه شریک شد و حریم خصوصی را به اتریوم اضافه کرد.”

در زمان نگارش این مقاله، Lido DAO پس از از دست دادن تقریباً 17 درصد از ارزش خود در دوره 24 ساعته گذشته، در بحبوحه ریزش گسترده تر بازار ارزهای دیجیتال که شاهد سقوط بیت کوین در مدت مشابه بوده است، کاهش یافته است. حدود 1.8 دلار معامله می شوند.

این تحلیلگر اخیرا گفت که انتظار دارد کاردانو از ارز دیجیتال پیشرو بیت کوین پیشی بگیرد زیرا معامله گران شروع به استفاده از ارز دیجیتال برای محافظت در برابر انتقال اتریوم از الگوریتم اجماع اثبات کار به اثبات سهام می کنند.