منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

قیمت بیت کوین تا سال 2031 به 12 میلیون دلار خواهد رسید

رابرت بریدلاو، بنیانگذار شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال Parallax Digital، پیشنهاد کرد که بیت کوین شانس زیادی برای ثبت یک افزایش قابل توجه در آینده دارد که عمدتاً به دلیل ضعیف شدن قدرت خرید دلار است. به گفته Breedlove، او در پادکست Altcoin Daily در 13 سپتامبر گفت که مدل او پیش بینی می کند که قیمت بیت کوین تا سال 2031 به 12.5 میلیون دلار خواهد رسید که معادل 1 میلیون دلار در قدرت خرید امروز است.

امروز، من بر این پیش بینی ایستاده ام. من DXY را می شناسم [شاخص دلار آمریکا] اخیراً کمی بالا رفته است، اما من به نوعی انتظار دارم این چیز قبل از شکسته شدن، فرار شود. اگر چنین است، من قیمت بیت کوین را تا سال 2031 12.5 میلیون دلار پیش بینی می کنم.

کاهش قدرت خرید دلار

او خاطرنشان می کند که دلار بسیار تورمی است و تا سال 2035 به طور بالقوه به صفر خواهد رسید.

او اضافه کرد:

یک اخطار این است که قیمت بیت کوین در سال 2020 تنها 1 میلیون دلار خواهد بود، بنابراین قدرت خرید سال 2020 در زمانی که من پیش بینی می کنم 1 میلیون دلار به صورت بیت کوین خواهد بود.

بریدلاو همچنین خاطرنشان کرد که وقتی دلار به صفر برسد، دیگر نیازی به تعیین قیمت بیت کوین نخواهد بود.

جالب اینجاست که احساسات مدیر سابق صندوق تامینی در زمانی است که دلار در برابر اکثر ارزهای فیات جهانی افزایش چشمگیری داشته است. لازم به ذکر است که به نظر می رسد این وضعیت به نفع بیت کوین عمل می کند زیرا سرمایه گذاران بیشتری از ارزهای محلی خود برای سرمایه گذاری در بیت کوین صرف نظر می کنند.

در نتیجه، بیت کوین افزایش حجم معاملات را ثبت کرد و تا 29 سپتامبر به 42.68 میلیارد دلار رسید.

سایر تهدیدات بیت کوین

علیرغم موضع صعودی قیمت بیت کوین، Breedlove قبلا پیش بینی کرده بود که این دارایی به دلایل متعددی در معرض خطر سقوط قرار دارد.

همانطور که توسط Finbold گزارش شده است، Breedlove خاطرنشان کرد که جدا کردن یک رویداد خاص چالش برانگیز است، اما هر رویدادی که به طور قابل توجهی نرخ هش را کاهش دهد به طور بالقوه مرگ بیت کوین را به همراه خواهد داشت.

او همچنین خاطرنشان کرد که جنبه نظارتی در آینده بیت کوین کلیدی است. او خاطرنشان کرد که اگر بیت کوین موجودیت بخش مالی سنتی را تهدید کند، ممکن است تنظیم کننده ها وارد عمل شوند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.