منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

نماینده وزارت دادگستری ایالات متحده. در پرونده ورشکستگی، سلسیوس به دنبال جلوگیری از تلاش های شرکت برای بازگشایی برداشت برای مشتریان خاص تا زمانی که تحقیقات مستقل تکمیل شود، است. اوایل این ماه، سلسیوس درخواستی برای بازپرداخت وجه مشتریان در برنامه حساب امانی و امانی ارائه کرد. معتمد امروز به این پیشنهاد اعتراض کرد و گفت:

این درخواست‌ها زودهنگام هستند و پس از ارائه گزارش بازپرس باید رد شوند.

در این اعتراض آمده است: «واقعیت‌های لازم برای ارزیابی این اقدامات، حقایقی است که با درخواست بازپرس به‌عنوان فاقد شفافیت شناسایی شده است و بازپرس موظف است تحقیقات و تجزیه و تحلیل را در گزارش تحقیق تکمیل کند.» «هر گونه توزیع یا فروش در این لحظه ممکن است در این مورد، سهواً توزیع را به سایر طلبکاران تحت تأثیر قرار دهد یا محدود کند.’

به گفته متولی ایالات متحده، سلسیوس “به طور ناگهانی” در تلاش است تا برداشت ها را برای گروهی از طلبکاران باز کند در حالی که دادگاه هنوز دیدگاه جامعی از دارایی های رمزنگاری شرکت و ارتباط بین موجودی رمزنگاری آنها و ارزهای دیجیتال دریافت نکرده است. توسط طلبکاران این اعتراض می‌گوید: «طرفین نمی‌توانند تعیین کنند که بدهکاران باید توزیع یا فروش را انجام دهند، مگر اینکه مشخص شود بدهکاران چند طلبکار دارند، بدهکاران به چه کسی بدهکار هستند، دارایی‌های بدهکار چیست و دارایی‌های رمزنگاری آن چگونه نگهداری می‌شود». ایالت ها .

قبل از هر توزیع، تنظیم‌کننده ایالات متحده اطلاعات بیشتری در مورد ذخیره‌سازی و ترکیب احتمالی حساب‌های مرتبط با دارایی‌های رمزپایه سلسیوس و چرایی تغییر در پیشنهادات حساب برای برخی از مشتریان در آوریل امسال می‌خواهد.

دیروز، دادگاه شبا پیلایی را به عنوان بازپرس مستقل منصوب کرد، اقدامی نادر در پرونده های ورشکستگی. پیلای موظف شده است گزارشی مستقل تهیه کند که بینشی از سلامت مالی سلسیوس قبل از فروپاشی آن ارائه می‌کند – اطلاعاتی که متولی ایالات متحده و تنظیم‌کننده‌های ایالتی گفته‌اند که سلسیوس در ارائه آن کوتاهی کرده است. جلسه بعدی سلسیوس برای پنجشنبه 6 اکتبر برنامه ریزی شده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)