منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

بسیاری از فعالان کریپتو از رگولاتورها، از جمله CFTC و SEC، به دلیل اتخاذ رویکردی «مبتنی بر اجرا» برای ارزهای دیجیتال در ایالات متحده انتقاد کرده اند. کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده یا CFTC، شکایتی را علیه Digitex LLC و موسس و مدیر عامل آن، آدام تاد، به دلیل عدم ثبت بورس آتی ارزهای دیجیتال و دستکاری قیمت توکن DGTX خود ثبت کرده است.

به گفته دادگاه منطقه جنوبی فلوریدا، در 30 سپتامبر، تاد ظاهراً قیمت توکن‌های DGTX را در تلاش برای افزایش دارایی‌های دیجیتکس افزایش داده است. رگولاتور ادعا کرد که مدیر عامل دیجیتکس از نهادهای مختلف شرکتی به عنوان بخشی از طرحی برای راه اندازی یک پلت فرم معاملاتی غیرقانونی مشتقات دارایی دیجیتال بر خلاف قانون بورس کالا استفاده کرده است. قوانین CFTC مستلزم بررسی احراز هویت و اجرای برنامه اطلاعات مشتری است. تاد در سال 2020 گفت که قصد دارد تمام رویه های KYC را از دیجیتکس حذف کند تا از داده های کاربر محافظت کند.

در این شکایت آمده است که CFTC به دنبال حکمی است که تاد و دیجیتکس را از مشارکت در معاملات در دارایی های دیجیتالی که کالاهای تحت نظارت در نظر گرفته می شوند منع کند. علاوه بر این، رگولاتور در نظر دارد دیجیاتکس جریمه های نقدی مدنی، غرامت و استرداد به زیان دیده ها را بپردازد. در زمان انتشار، هم وب سایت دیجیتکس و هم وب سایت های آینده آن آفلاین بودند.

بسیاری در فضای کریپتو از رگولاتورها، از جمله CFTC و کمیسیون بورس و اوراق بهادار، یا SEC، به دلیل اتخاذ رویکرد “بر اساس اجرا” در مورد ارزهای دیجیتال در ایالات متحده انتقاد کرده اند. در حالی که SEC در حال حاضر درگیر یک نبرد حقوقی علیه ریپل است که آیا فروش XRP این شرکت قوانین اوراق بهادار را نقض می کند، کارولین فام، کمیسیونر CFTC با برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل به عنوان بخشی از یک “تور آموزشی” در مورد ارزهای دیجیتال و بلاک چین صحبت کرد که در ماه سپتامبر برگزار شد. .

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.