منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیقات نشان می‌دهد که معاملات نقدی بیت‌کوین (BTC) زیر 20000 دلار شاهد یک رویداد جدید «کاپیتولاسیون» است که خریداران را برای یک سال تحت پوشش قرار می‌دهد. در به‌روزرسانی بازار Quicktake در 29 سپتامبر، پلتفرم تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای کریپتو کوانت فروش زیادی را توسط تعداد زیادی از دارندگان اخیر نشان داد.

سکه های بازار گاو نر 2021 به شدت فروخته شد

از آنجایی که بیت کوین/دلار آمریکا به سطوحی نزدیک می شود که از سال 2020 به ندرت دیده می شود، این فقط ماینرها نیستند که احساس فشار می کنند. ادریس، مشارکت‌کننده CryptoQuant، گروه‌های سنی خروجی را که در صرافی بیت‌کوین (SOAB) خرج کرده‌اند، تجزیه و تحلیل می‌کند و نشان می‌دهد کسانی که بین آوریل 2021 و آوریل 2022 خرید کرده‌اند، سکه‌ها را به صورت دسته‌ای به قیمت کمتر از خرید شما فروخته‌اند. بالاخره گفت:

با نگاهی به نمودار مشخص می شود که سکه های 6 و 18 ماه پیش به شدت فروخته می شدند.

این سکه ها بین آوریل 2021 و آوریل 2022 با قیمت های بالاتر از 30000 دلار خریداری شده اند. این سیگنال به این معنی است که بسیاری از دارندگانی که در سال 2021 و بالاتر از مرز 30000 دلار وارد بازار گاوی شده اند، اخیراً تسلیم شده و با زیان تقریباً 50 درصدی از بازار خارج شده اند. .

بیت کوین

چنین رویدادهایی را نباید ساده تلقی کرد زیرا معمولاً در پایین ترین سطح بازارهای نزولی رخ می دهند. تنها سوال این است که آیا پایین ترین سطح کلان ماه ژوئن 17600 دلار پایین خواهد بود یا خیر.

ادریس افزود:

این نوع ارسال‌ها معمولاً در ماه‌های پایانی بازار نزولی رخ می‌دهند که نشان‌دهنده پایین بودن احتمالی در آینده نزدیک است.

هشدار سود با پتانسیل سود مطابقت دارد

در همین حال، Caue Oliveira، یکی از مشارکت‌کنندگان در CryptoQuant، با بررسی شاخص نسبت سود مصرف‌شده بیت‌کوین (SOPR) یکی دیگر از روند نزولی بازار تاریخی را برجسته کرد. SOPR قیمت پرداخت شده برای مقدار BTC را بر قیمتی که در آن فروخته می شود تقسیم می کند. رقم حاصل در حدود 1 متغیر است، با مقادیر زیر این مقدار نشان دهنده بازار نزولی است زیرا سرمایه گذاران زیان خالص را متحمل می شوند. بر اساس داده‌های شرکت تحلیلی GlassNode، از 29 سپتامبر، SOPR تعدیل‌شده توسط موسسه کمی بالاتر از 0.95 بود.

این اندیکاتور از زمانی که در ماه ژوئن به پایین ترین حد خود رسیده است، به سمت 1 حرکت کرده است، که نشان می دهد ممکن است فرصت خرید عمده از قبل فرا رسیده باشد. اولیویرا نوشت:

با نگاه کردن به الگوی زنجیره ای مخارج دارندگان بلندمدت، که با نسبت سود به سود خرج شده اندازه گیری می شود… می توانیم بالاترین نقطه فروش را با ضرر پیدا کنیم.

بیت کوین

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.