منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

قزاقستان در حال تبدیل شدن به یک مرکز ارزهای دیجیتال است

رئیس جمهور قزاقستان، قاسم جومارت توکایف، گفت که مقامات آماده هستند تا مکانیزمی را معرفی کنند که در صورت وجود تقاضای کافی برای چنین خدماتی، امکان تبدیل ارزهای دیجیتال به پول نقد را فراهم می کند.

لحن مثبت نسبت به صنعت ارزهای دیجیتال چند روز پس از ورود نزدیک به 100000 روس برای فرار از بسیج نظامی اعلام شده توسط ولادیمیر پوتین، وارد قزاقستان شدند.

به ارزهای دیجیتال خوش آمدید

در اطلاعیه اخیر، رئیس جمهور توکایف فاش کرد که دولت قصد دارد قزاقستان را به یک مرکز جهانی ارزهای دیجیتال تبدیل کند.

به طور خاص، مقامات به دنبال معرفی پروژه ای هستند که امکان تبدیل بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال به پول و بالعکس را به صورت سازمان یافته و امن فراهم می کند. این رهبر سیاسی گفت اگر ساکنان علاقه کافی به عملیات ارزهای دیجیتال نشان دهند، ابتکار عمل تکمیل خواهد شد:

در حال حاضر تبدیل ارز در سایت مرکز مالی بین المللی آستانه تحت یک پروژه آزمایشی ویژه در حال انجام است. برای این منظور، تغییرات کاملاً نوآورانه ای در قوانین ملی و محیط نظارتی ایجاد شده است. و ما آماده رفتن هستیم. اگر این ابزار مالی تقاضا و امنیت بیشتری را نشان دهد، مطمئناً به رسمیت شناخته خواهد شد.

موج مهاجرت از روسیه ممکن است یکی از دلایل تمرکز قزاقستان بر ارزهای دیجیتال باشد. یک هفته پیش، ولادیمیر پوتین دستور بسیج “جزئی” از 300000 نفر را در تلاش برای معکوس کردن جنگ در اوکراین صادر کرد.

به نظر می‌رسید که همه روس‌ها نمی‌خواهند بجنگند، که باعث شد صدها هزار نفر ظرف چند روز از مرزهای کشور فرار کنند. همسایه جنوبی قزاقستان بیش از هر کشور دیگری پذیرای مردم بود. حدود 98000 نفر.

ارزهای دیجیتال ثابت کرده اند که ابزار مالی مطلوبی برای کشورهای جنگ زده هستند. پیش از آن، برخی از اوکراینی‌ها که معتقد بودند ارزهای دیجیتال می‌توانند مشکلات پولی آن‌ها را کاهش دهند، به کشورهای دوستدار رمزارز مانند پرتغال گریختند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.