منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

متا دامنه NFT ها را افزایش می دهد

متا دامنه NFT ها را افزایش می دهد. از امروز، همه کاربران فیس‌بوک و اینستاگرام ایالات متحده می‌توانند کیف پول دیجیتال خود را به این شبکه‌های اجتماعی متصل کرده و NFT یا «مجموعه‌های دیجیتال» را به اشتراک بگذارند. علاوه بر این، پشتیبانی از NFT برای همه کاربران اینستاگرام در ۱۰۰ کشوری که این ویژگی پشتیبانی می‌شود، در دسترس خواهد بود.

متا به تدریج ویژگی های NFT خود را در تابستان امسال عرضه کرد. این شرکت پشتیبانی اولیه NFT را در ماه مه به اینستاگرام اضافه کرد و در ژوئن پشتیبانی از فیس بوک را ارائه کرد. سپس در ماه اوت، شرکت اجازه داد NFT بین دو پلتفرم رسانه اجتماعی ارسال شود.

با این حال، تا کنون فقط کاربران منتخب قادر به استفاده از ویژگی NFT بوده اند. با بیش از 2.9 میلیارد کاربر فیس بوک و 1.4 میلیارد کاربر اینستاگرام، به روز رسانی امروز تا حد زیادی دامنه ویژگی های NFT متا را گسترش می دهد. متا در حال حاضر از NFT در سه بلاک چین پشتیبانی می کند: اتریوم، فلو و پلیگون. همچنین قصد دارد در آینده پشتیبانی از بلاک چین را به Solana اضافه کند.

اخبار امروز در حالی منتشر می شود که متا اعلام کرده است که جذب تیم ها را متوقف کرده و ساختار آنها را تغییر خواهد داد. او همچنین از ایفای برخی نقش ها خودداری می کند و بودجه تیم را کاهش می دهد. مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، گفت که درآمد این شرکت برای اولین بار در تاریخ 18 ساله آن “کمی کاهش” داشته است. وی افزود که شرکت تا پایان سال 2023 “کمی کوچکتر” خواهد شد. زاکربرگ همچنین گفت که امیدوار است اقتصاد “به وضوح تا کنون تثبیت شود”، اما به دلیل عدم وجود چنین ثباتی، شرکت اکنون محافظه کار خواهد بود.

در حالی که ویژگی Meta’s Digital Collection اولین تلاش برای Web 3 نیست، این شرکت مطمئناً امیدوار است که نسبت به برخی از تلاش های قبلی خود به موفقیت بیشتری دست یابد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.