تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

مجلس ملی کره جنوبی، شین هیون سونگ، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه‌های Terra Form را احضار کرد. شین هیون سونگ، که با نام دانیل شین نیز شناخته می شود، قرار است در دادگاه پارلمانی برای شهادت علیه کمیسیون خدمات مالی (FSC)، تنظیم کننده اصلی مالی کشور، حاضر شود.

هنگامی که شین در 6 اکتبر در دادگاه حاضر می شود، احتمالاً باید در مورد سقوط پروژه لونا و ارز دیجیتال در ماه مه توضیح دهد که 40 میلیارد دلار از سرمایه گذاران از بین رفت. اما موضوعاتی که در سوالات مجلس مطرح خواهد شد، برای مردم افشا نشده است.

گزارش های رسانه های محلی اثربخشی بازجویی شین را زیر سوال بردند. زیرا او ادعا می کند که در سال 2020 از موسس و مدیر عامل آزمایشگاه Terra Form، کوان دو هیونگ، معروف به دو کوان، جدا شد. شین از آن زمان شرکت پرداخت فین تک CHAI Corp را تاسیس کرد و در حال حاضر به عنوان مدیر اجرایی (مدیر عامل) فعالیت می کند. در مصاحبه واشنگتن با کوان، این روزنامه به نقل از یک سخنگوی CHAI گفت که کوان و شین در مارس 2020 راه خود را از هم جدا کردند.

با وجود صدور حکم بازداشت برای کوان و همکارانش در 14 سپتامبر، کره جنوبی هنوز کوان را پیدا نکرده است. مقامات همچنین سعی کردند گذرنامه های آنها را ضبط کنند و از سازمان پلیس بین المللی یا اینترپل خواستند “اخطار قرمز” صادر کند. مجمع ملی همچنین کیم جی یون، مدیر اجرایی (مدیرعامل) ارائه دهنده زیرساخت بلاک چین DSRV Labs را احضار کرد. این شرکت تحت حمایت سامسونگ به عنوان یک تایید کننده در بلاک چین اثبات سهام Terra شرکت می کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.