تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

این روزها، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به دنبال شرکت های ارز دیجیتال است. این بار توجه او به شرکت CryptoHydrogen جلب می شود که او آن را به فروش اوراق بهادار ثبت نشده متهم می کند. Moonwalkers Trading سازنده بازار هیدروژن و مدیر عامل آن تایلر اوسترن و مدیر عامل سابق هیدروژن مایکل راس کین با اتهام دستکاری دارایی های رمزنگاری شده روبرو هستند.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی 28 سپتامبر:

شکایت SEC ادعا می کند که در اوایل ژانویه 2018، کین و هیدروژن، یک شرکت فناوری مالی مستقر در نیویورک، توکن Hydro خود را ایجاد کردند و سپس توکن را به روش های مختلف به صورت عمومی توزیع کردند.

هیدرومارکت توسط ربات های کریپتو انجام می شود

پرونده SEC از زمانی شروع شد که کین توکن Hydro را با استفاده از روش‌های مختلف مانند برنامه‌های پاداش، فروش در پلتفرم‌های معاملاتی مختلف، airdrops و غیره معرفی و توزیع کرد. علاوه بر این، شکایت SEC به تفصیل توضیح داد که مدیر عامل هیدروژن ظاهراً با شرکت Moonwalkers Trading Limited برای جعل فعالیت تجاری ربات‌های ادغام هیدروژن توطئه کرده است. با این طرح، Token Hydro فروش گسترده ای از ربات های بازاریابی را تجربه کرد.

هیدروژن با یک بازار هیجان زده و از پیش شرطی شده توانست تا 2 میلیون دلار سود ایجاد کند. ظاهراً این شرکت در تبلیغ Hydro موفق شد و به نوبه خود خریداران و سرمایه گذاران را در مورد فعالیت های بیش از حد متورم یا مصنوعی در بازار هیدروژن گمراه کرد. در عوض، جوزف سانسون، رئیس واحد سوء استفاده از بازار بخش اجرای قانون، گفت:

SEC متعهد به تضمین بازارهای منصفانه برای همه انواع اوراق بهادار است و همچنان به افشاگری و پاسخگویی عوامل دستکاری بازار ادامه خواهد داد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)