منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

آناتولی یاکوونکو، یکی از بنیانگذاران سولانا، اخیراً به نشریه تجاری فورچون گفت که مسائل مربوط به حضانت همچنان یک مانع بزرگ برای فرزندخواندگی انبوه است.

در حالی که ارز دیجیتال وعده پول بدون مجوز را می دهد، در مورد ذخیره سازی ایمن نیز مسئولیت های زیادی دارد. خود نگهبانی به تمرین داشتن کلید خصوصی با استفاده از کیف پول داغ یا کیف پول سخت اشاره دارد. در حال حاضر، ذخیره ارز رمزنگاری شده شما بسیار دشوار است، به همین دلیل است که بسیاری از کاربران تمایل دارند توکن های خود را در صرافی ها بگذارند، علیرغم این واقعیت که این امر کل هویت رمزنگاری را باطل می کند.

یاکوونکو متقاعد شده است که تا زمانی که راه حل مناسبی برای حضانت شخصی وجود نداشته باشد، ارزهای دیجیتال نمی توانند به پذیرش انبوه برسند. به گفته بنیانگذار سولانا، مسائل امنیتی یکی از موانع اصلی پذیرش انبوه است.

سولانا سال گذشته مورد توجه قرار گرفت و به یک جایگزین مناسب برای اتریوم در زمینه امور مالی غیرمتمرکز و توکن‌های غیرقابل تعویض تبدیل شد. هفته گذشته، Iaconco پیش بینی کرد که NFT ها می توانند یک فرنچایز سرگرمی بزرگ شبیه دیزنی را تشکیل دهند. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، Yakwonko اخیرا پیش بینی کرده است که ترویج یکپارچه سازی اتریوم، که بسیار محبوب است، به دلیل تعداد زیاد بلاک چین های اثبات سهام، مشکل بزرگی برای ارزهای دیجیتال نخواهد بود. در مصاحبه ای در 21 سپتامبر با بلومبرگ، او به این واقعیت اشاره کرد که این ارتقا در واقع مقیاس پذیری اتریوم را بهبود نمی بخشد. وی در عین حال این ادغام را یک تحول مثبت برای این بخش توصیف کرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)