منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

همانطور که النور تارت و چارلز گاسپارینو برای فاکس بیزینس گزارش می دهند، دستور کار ویلیام هینمن، کمیسر سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار، نگاهی اجمالی به تفکر آژانس ارائه می دهد، زیرا شروع به بررسی بهترین نحوه تنظیم بازار ارزهای دیجیتال در حال ظهور می کند، اما همچنین می تواند ناشی از این ایده باشد که SEC اعتقاد بر این است که ریپل را در سرکوب خود به طور غیرمنصفانه هدف قرار داده است.

برنامه هینمن که توسط فاکس بیزینس به دست آمده است، دوره تقریباً چهار ساله او در SEC را با ویرایش های جزئی پوشش می دهد. با این حال، مشخص نیست که آیا این اسناد اطلاعات کاملی را در مورد فعالیت های روزانه او در زمانی که او مدیر مالی شرکت بود ارائه می دهد یا خیر.

این سوابق در پاسخ به درخواست قانون آزادی اطلاعات توسط استوارت یانگ و اندرو فوربس در اوایل سال جاری برای سرمایه گذاران ریپل ارسال شد. طبق گزارش FOX Business، این نشان می‌دهد که چگونه SEC با طیف گسترده‌ای از چهره‌های با نفوذ در صنعت ارزهای دیجیتال، از جمله خالق مرموز بیت‌کوین، ساتوشی ناکاموتو، ارتباط برقرار کرده است. در زمان رئیس سابق SEC و جی کلیتون منصوب ترامپ، هینمن در مرکز تلاش‌های آژانس برای تنظیم ارزهای دیجیتال از سال 2017 تا 2020 قرار داشت.
در دسامبر 2020، در پایان دوره تصدی جی کلیتون، SEC شکایت حقوقی خود را علیه آزمایشگاه های ریپل به دلیل فروش ثبت نشده توکن های XRP به سرمایه گذاران ارائه کرد.

فاکس بیزینس ریپل این اتهامات را رد کرده و مدعی است که ریپل ارزی مشابه بیت کوین و اتریوم است و یک توکن امنیتی نیست. همچنین برای تسهیل پرداخت ها در یک شبکه غیرمتمرکز مانند شبکه آنها کار می کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.