منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

بیت کوین روز سه‌شنبه در برابر پوند بریتانیا (GBP) در بالاترین حد خود معامله شد، زیرا نوسانات باعث شد کارشناسان بازار حدس بزنند که سرمایه‌گذاران در تلاش برای فروش پوند در برابر بیت کوین یا سود حاصل از آربیتراژ Abandon هستند.

بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط تیم تحقیقاتی Kaiko، پس از اعلام کاهش مالیات بدون بودجه توسط دولت بریتانیا در هفته گذشته، پوند انگلیس در برابر دلار آمریکا به پایین‌ترین سطح خود رسید.

افزایش حجم معاملات در BTC/GBP نشان دهنده ترجیح سرمایه گذاران برای خرید سلطان ارزهای دیجیتال است.

به طور خاص، داده‌های منتشر شده توسط جیمز باترفیل، مدیر تحقیقات CoinShares، نشان می‌دهد که حجم معاملات جفت ارز دیجیتال-فیات در صرافی‌ها به ۸۸۱ میلیون دلار در ۲۶ سپتامبر رسیده است. بر اساس داده های Bitstamp و Bitfinex، حجم معاملات BTC/GBP در روز دوشنبه بیش از 1100 درصد بیشتر از حد معمول بود. میانگین فعالیت روزانه تقریباً 70 میلیون دلار است.

بیت کوین در صرافی های بریتانیا رشد می کند

تحلیلگران می گویند که علاقه بریتانیا به بیت کوین “بسیار سریع” رشد خواهد کرد، زیرا نوسانات در ارزهای فیات باعث می شود دارایی ارز دیجیتال پیشرو مانند یک سکه پایدار به نظر برسد.

گابور گورباکس، مشاور استراتژی مالی VanEck، این تصمیم را به عنوان یکی از چندین مورد این هفته گرفت که جذابیت ارز دیجیتال را برجسته کرد.

گورباخ هشدار داد: «بریتانیا به دلیل نوسانات پوند به سرعت عقب خواهد افتاد.

به گفته جیمز باترفیل، رئیس تحقیقات شرکت ارزهای دیجیتال CoinShares، این افزایش احتمالاً به دلیل معامله‌گرانی است که پوند را با BTC مبادله می‌کنند.

باترفلای اظهار داشت که ارتباط قوی بین افزایش حجم بیت کوین و بی ثباتی سیاسی و پولی وجود دارد.

علاوه بر پوند انگلیس، داده ها نشان می دهد که حجم معاملات سایر ارزهای اصلی همراه با ارز دیجیتال افزایش یافته است.