منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

بر اساس بیانیه ای که این شرکت در روز سه شنبه منتشر کرد، الکس ماشینسکی، مدیر عامل وام دهنده ورشکسته ارزهای دیجیتال سلسیوس شبکه، استعفا داده است.

کریس فرارو، مدیر مالی شرکت، به عنوان مدیر عامل موقت و مدیر ارشد بازسازی منصوب شد.

ماچینسکی در بیانیه‌ای گفت: «من همچنان بر تلاش برای کمک به جامعه برای حمایت از طرحی متمرکز هستم که بهترین نتیجه را برای همه طلبکاران فراهم می‌کند. کاری که من از زمان ورشکستگی شرکت انجام داده ام».
کمیته رسمی بستانکاران بدون وثیقه، گروهی از مشتریان سابق سلسیوس که نماینده سایر مشتریان در روند ورشکستگی شرکت بودند، خواستار استعفای ماچینسکی شدند. طبق بیانیه ای که روز سه شنبه در دادگاه ورشکستگی ارائه شد، کمیسیون همچنین نشان داد که می تواند از ماچینسکی برای هر گونه خسارتی که فکر می کند شخصاً به آنها مدیون است شکایت کند.
CEL، توکن اصلی این پلتفرم، در ابتدا پس از انتشار این خبر 7.5 درصد سقوط کرد، اما پس از چند ساعت بیشتر آن را بازیابی کرد. بر اساس گزارش CoinMarketCap، این ارز دیجیتال در ساعت 12 ظهر به وقت هنگ کنگ 0.1 درصد کاهش یافت و به 1.50 دلار رسید.
سلسیوس در ماه جولای پس از مسدود کردن تراکنش‌ها بر روی پلتفرم خود در ماه ژوئن، در حالی که یکی از تعدادی از شرکت‌های ارزهای دیجیتال درگیر سرایت سقوط میلیارد دلاری استیبل کوین الگوریتمی Terra شده بود، درخواست ورشکستگی کرد.
بر اساس فایل صوتی لو رفته از یک جلسه شرکت در اوایل ماه جاری، Mashinsky و مدیرعامل Oren Blonstein اخیراً گفتند که قصد دارند شرکت را به عنوان یک تجارت نگهبانی ارزهای دیجیتال سازماندهی مجدد کنند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.