منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

دلیل پمپ کلاسیک لونا چیست؟

لونا کلاسیک که در ماه می سقوط کرد، روز سه‌شنبه پس از اینکه بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، اعلام کرد از مکانیزم سوزاندن پشتیبانی می‌کند، بیش از 50 درصد جهش کرد.

Luna Classic در 24 ساعت گذشته 53.3% افزایش داشته است و در ساعت 11:30 صبح به وقت هنگ کنگ با قیمت 0.0003029 دلار معامله شد. این رقم با بالاترین قیمت 119 دلاری LUNC در آوریل فاصله زیادی دارد، زمانی که قبل از سقوط پروژه چند میلیارد دلاری استیبل کوین Terra-LUNA در ماه مه، در بین ده ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار قرار داشت.
در این اطلاعیه، بایننس اعلام کرد که مکانیسم جدید آن، تمامی کارمزدهای معاملات نقطه و مارجین جفت LUNC را با ارسال آنها به یک آدرس اختصاصی LUNC می سوزاند و مبلغ دقیقی که سوزانده می شود به صورت هفتگی به روز می شود.

در صنعت کریپتو، «سوزاندن» یک توکن اساساً آن را از بین می‌برد تا از چرخه خارج شود، به این امید که با کاهش عرضه موجود، قیمت توکن افزایش یا تثبیت شود.
این حرکت بایننس به دنبال طرح دیگری است که توسط جامعه LUNC تأیید شده است که در 21 سپتامبر اجرایی شد تا 1.2٪ از هر تراکنش LUNC در بلاک چین را بسوزاند. از آن زمان تاکنون، 6.1 میلیارد توکن LUNC سوزانده شده است.

از آنجایی که بایننس کارمزد تراکنش بسیار پایینی دارد، برخی از تحلیلگران صنعت خاطرنشان کردند که این حرکت تاثیر کمی بر قیمت کلی توکن خواهد داشت. مشتریان بایننس در صورت تمایل می توانند از مکانیسم سوخت 1.2% استفاده کنند.
LUNC در ابتدای ماه بیش از 180 درصد افزایش یافت و به 0.0005888 دلار رسید. بالاترین قیمت توکن از زمان سقوط در ماه مه، با اعلام طرح سوختن، پیش از یک رالی قابل توجه در روز سه شنبه به کاهش خود ادامه داد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.