منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

در ۲۲ سپتامبر، شرکت نرم‌افزار فین‌تک بلاک چین Varitaseum Capital LLC شکایتی علیه صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase ارائه کرد. بر اساس این شکایت، Coinbase حق چاپ فناوری Veritium را نقض کرده است. اساساً این فناوری مربوط به پرداخت و انتقال ارز دیجیتال Veritium است که گفته می شود در سرویس ابری، کیف پول، وب سایت و اپلیکیشن کوین بیس استفاده می شود.

ظاهراً تلاش برای حل و فصل خارج از دادگاه صورت گرفته است، و از آنجایی که کوین بیس پاسخی نمی دهد، شکایتی که ارائه شده است 350 میلیون دلار خسارت را هدف قرار می دهد. علاوه بر این، Coinbase مجبور خواهد شد استفاده از فناوری ثبت شده را در خدمات خود متوقف کند.

سهام سکه از 22 سپتامبر بیش از 8 درصد سقوط کرده است زیرا بازارها اخبار را هضم کردند. علاوه بر این، بیت کوین (BTC) بزرگترین ارز دیجیتال جهان نیز شاهد کاهش قیمت بود که ممکن است بر قیمت سایر سکه ها تأثیر بگذارد. طی ماه گذشته، سهام کوین بیس در محدوده وسیعی از 59.43 تا 84.58 دلار معامله شده است که زیر میانگین متحرک باقی مانده است. تجزیه و تحلیل فنی یک خط حمایت را در 61.87 دلار و منطقه مقاومت را از 71.81 دلار به 74.29 دلار نشان می دهد.

کوین بیس

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)