منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

لایت کوین وارد لیست بهترین آلتکوین‌ها برای خرید در سال 2022 شده است. اما در 24 ساعت گذشته، این ارز دیجیتال قربانی نوساناتی شد که در حال حاضر در فضای کریپتو ویران می‌کند. داده های Coingecko در روز دوشنبه نشان داد که در زمان نگارش این مقاله، Litecoin (LTC) با قیمت 52.43 دلار معامله می شد که در طول هفت روز گذشته نزدیک به 1.1 درصد کاهش داشت و در 24 ساعت گذشته 2.5 درصد کاهش داشت. به طور خلاصه، LTC با اتریوم، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ در جهان از نظر ارزش بازار، یکسان است. اما با توجه به درصد صاحبان ذی نفع آن، تفاوت بزرگ است.

دارندگان لایت کوین از نظر سود در موقعیت دشواری قرار دارند

TipRanks، یک ارائه دهنده داده آنلاین، در 25 سپتامبر فاش کرد که تنها 15٪ از دارندگان لایت کوین سود دارند، 12٪ خنثی هستند و 74٪ با ضررهای بزرگ روبرو هستند. این رقم قبل از سقوط آلت کوین به زیر 53 دلار بود.

در مقایسه، اتریوم بهتر از همتای دیجیتال خود عمل می کند. داده ها نشان می دهد که 51 درصد از دارندگان آن سود و 46 درصد زیان دارند. 3 درصد باقی مانده شکست می خورند. تفاوت فاحش بین درصد بهره مندی از دارندگان دو آلتکوین چندان تعجب آور نیست زیرا اتریوم روندی صعودی را دنبال می کند زیرا به دنبال ابتکاراتی برای بهبود شبکه خود است. از سوی دیگر، لایت کوین برای مقابله با ضررهای ناشی از خروج از ریل باقی ماند.

شرایط شبکه راکد LTC را کاهش می دهد

شبکه لایت کوین اصلا خیلی فعال نیست و این یکی از دلایلی است که نمی توان آن را با اتریوم مقایسه کرد. لایت کوین با وضعیت راکد خود مجبور است در کنار اکثریت بازار ارزهای دیجیتال، یک چشم انداز نزولی اتخاذ کند. طی چند هفته گذشته، فضای کریپتو به خونریزی ادامه داده است و امروز نیز ادامه دارد.

در همین حال، اتریوم، علی‌رغم تلاش برای حفظ قیمت معاملاتی 1500 دلاری، موضوع هیجان‌انگیز جامعه ارزهای دیجیتال است، زیرا اخیراً به مکانیزم اثبات سهام (PoS) با چیزی که فضا آن را «فیوژن» می‌نامد تغییر داده است. اگرچه این رویداد تاریخی نتوانست رالی مورد انتظار از پادشاه همه آلتکوین ها را ایجاد کند، اما به دارندگان و سرمایه گذاران چیزی برای چشم انتظاری داد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)