تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

اولین ساختمان اداری توکن غیر قابل تعویض (NFT) در نیویورک به عنوان علاقه به خرید زمین در Metaverses Jumps فروخته شد.

NFT با مساحت 4700 فوت مربع که در خیابان 37 غربی 44 واقع شده است به عنوان یک دارایی دیجیتال غیرقابل برگشت عمل می کند که هدف آن کسب درآمد و تأیید مالکیت دارایی های دیجیتالی ساختمان است و متعلق به توسعه دهنده املاک و مستغلات، آزول است. خریداری شد.

این سازه 16 طبقه که نقش معماری در املاک و متاورس را زیر سوال می برد، توسط Complex Projects طراحی و در اوایل سپتامبر به فروش رسید. علاوه بر این، 44W37 NFT بر روی بلاک چین غیرمتمرکز منبع باز اتریوم ساخته شد و تنها به قیمت 1 اتریوم به ارزش 1300 دلار فروخته شد.

خوزه کروز جونیور، بنیانگذار پروژه های مجتمع، پروژه های مجتمع گفت:

NFT ها جدید نیستند. اسکن سه‌بعدی ساختمان‌ها نیز جدید نیست، چیزی که جدید است ادغام این فناوری‌ها با ابزارهای بلاک چین است که به صاحبان ساختمان‌ها اجازه می‌دهد تا دارایی‌های دیجیتال خود را به همان شیوه‌ای که دارایی‌های فیزیکی خود انجام می‌دهند، ایجاد، مالکیت، معامله و به دست آورند. پول درآوردن

بدون نگرانی در مورد ناراحتی انتقال مالکیت، مالکان می توانند دارایی های دیجیتال خود را توسعه دهند، مالکیت کنند، بفروشند و کسب درآمد کنند.

این بدان معناست که فرد به جای فروش یا خرید املاک، دارایی های دیجیتالی مانند عکس، اسکن سه بعدی، پلان زمین، تورهای مجازی و گزارش های موقعیت مکانی را معامله می کند. از آنجایی که فرآیند تراکنش با استفاده از NFT ها تسریع می شود، خریدار می تواند در عرض چند دقیقه صاحب ملک شود.

NFT ها پتانسیل ایجاد قوانین سختگیرانه مالکیت را نه تنها در املاک بلکه در مالکیت معنوی نیز فراهم می کنند. 44W37، مانند بسیاری از آسمان‌خراش‌های دیگر در منهتن، می‌تواند عصر جدیدی را در معماری شهری و املاک و مستغلات آغاز کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.