منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

دوکوان می گوید که او نمی دود

دو کوان، که شایعه شده است که پس از فروپاشی پروژه رمزنگاری خود Terra در سنگاپور زندگی می کند، اکنون ادعا می کند که از مقامات پنهان نمی شود و می خواهد “حقیقت” را در مورد آنچه اتفاق افتاده فاش کند.

در یک سری توییت در روز شنبه، موسس ارز دیجیتال گفت که مایل است جزئیات محل سکونت خود را به افراد خاصی ارائه دهد و روشنگری بیشتری در مورد آنچه که انجام داده است، روشن کند.

به گزارش یونهاپ نیوز، دادستان های کره جنوبی یکشنبه گفتند که کوان “ظاهرا متواری است” و همکاری نمی کند. آنها گفتند کوان در ماه آوریل به سنگاپور پرواز کرد تا از تحقیقات فرار کند و شرکت تابعه ترا مستقر در کره این شرکت را منحل کرد.

کوان نوشت: «من «دویدن» یا هیچ چیز دیگری نیستم. برای هر سازمان دولتی که تمایل به برقراری ارتباط داشته باشد، ما کاملاً همکاری می کنیم و چیزی برای پنهان کردن نداریم.»

ما در حوزه های قضایی متعدد از خود دفاع می کنیم. ما خود را به استاندارد بسیار بالایی از صداقت نگاه می کنیم و انتظار داریم که حقیقت در چند ماه آینده آشکار شود.

هفته گذشته، دادگاه حکم بازداشت شش کارمند سابق این استارت آپ، از جمله دو کوان و افسر مالی هان مو را به اتهام نقض قوانین بازار اوراق بهادار و بازار سرمایه به دفتر دادستانی ناحیه جنوبی سئول صادر کرد.

اطلاعات آنها همچنین از طریق یک اخطار قرمز به کشورهای عضو اینترپل ارسال شد که به آنها اجازه می داد در حوزه های قضایی متعدد دستگیر شوند. محاسبه زیان دقیق برای سرمایه گذاران Terra دشوار است، اما لونا و استیبل کوین در مجموع درست قبل از انفجار بیش از 41 میلیارد دلار ارزش داشتند.

بر اساس گزارش های کره جنوبی، هنگام صدور حکم بازداشت، تمامی افراد تحت تعقیب در سنگاپور اقامت داشتند. اما پلیس سنگاپور روز شنبه به رویترز گفت که کوان در حال حاضر آنجا نبوده است. آنها افزودند که به عنوان بخشی از وظایف بین المللی خود به دادستان های کره جنوبی کمک خواهند کرد، اما محل اختفای سایرین را روشن نکردند.

اکنون سفر کوان از هر نقطه ای دشوار است زیرا دادستان ها پاسپورت او را نیز لغو می کنند. با این حال، این روند ممکن است به تعویق بیفتد زیرا مقامات کره جنوبی با سنگاپور برای بازگرداندن پنج پاسپورت متعلق به شرکت های Terraform هماهنگ شدند.

کوان در توییتی به شوخی گفت که مدتی است که دویده نیست و احتمالا باید شروع کند.

بنابراین در این مرحله، محل نگهداری کوان یک راز باقی مانده است.