منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

ساختار مدیریتی مجیک ادن محل بحث است

پیشنهاد ساختار جدید حق امتیاز در مجیک ادن، بزرگترین بازار NFT سولانا، جامعه توکن هترو سولانا را در بحث داغ قرار داده است. ساختار جدید، با عنوان “Metashield”، خریداران NFT را هدف قرار داده است تا از هزینه تولید کننده هنگام خرید NFT اجتناب کنند. این ابزار به سازندگان اجازه می‌دهد تا پاداش واترمارک‌ها را تغییر دهند که پس از پرداخت هزینه مربوطه می‌توان آن را حذف کرد. با این حال، برخی از کاربران ادعا می کنند که پاداش موضوع مهمی نیست.

Epic Games Launcher از اولین بازی مبتنی بر NFT پشتیبانی می کند

تعداد بسیار کمی از توسعه دهندگان و ناشران اصلی بازی تمایل به تعامل با توکن های غیر سکه یا بلاک چین را نشان داده اند. با این حال، این مورد برای Epic Games صادق نیست. تیم سویینی، مدیرعامل اپیک گیمز، دری را برای تعامل با این فضا نشان داد و گفت که هر توسعه‌دهنده‌ای باید با آن تعامل داشته باشد.

یوگا برای لب ها و شایعات

آیا سازندگان Castle Monkeys برای انتشار بعدی خود برنامه ریزی می کنند؟ یک گزارش گمانه زنی هفته گذشته نشان داد Mechanical Monkeys، نسخه ای ظاهراً آتی که شایعه شده است آخرین پروژه اسپین آف یوگا است. بر اساس گزارش ها، این پروژه با هدف جذب 50 میلیون دلاری قرار است تا قبل از پایان سال وارد بازار شود. گارگا، یکی از بنیانگذاران یوگا، به سرعت این گزارش را تکذیب کرد و در توییتی که به این داستان اشاره کرد، آن را به سادگی “اخبار جعلی” نامید.

Doodles و دور اصلی جمع آوری کمک مالی

الکسیس اوهانیان، یکی از بنیانگذاران Reddit و مالک قدیمی Doodle، آخرین دور سرمایه گذاری سهام برای پروژه توکن دگرجنس گرا را رهبری کرد و Doodles را با 54 میلیون دلار افزایش به رهبری اوهانیان Seven Seven Six، مهر و موم کرد. اوهانیان از به اشتراک گذاشتن احساسات صعودی خود در مورد NFT ها خجالتی نیست، و این در اینجا مشهود است، زیرا افزایش درآمد Doodles آنها را به بیش از 700 میلیون دلار می رساند. بسیاری از اعضای جامعه توکن جایگزین از دیدن این پروژه شگفت زده شدند، به خصوص با توجه به انتقاداتی که در مورد حرکت کند بازار Doodle در گذشته وجود داشت. پروژه 10000 Mint در حال حاضر آستانه ای در حدود 8 اتر دارد که در مقایسه با اوج پروژه 35+ ETH که فقط سه ماه پیش بود، رقم متوسطی است.

شراکت جدید استارباکس با پولیگان

استارباکس در حال ادغام مکانیزم پاداش جدیدی است که از توکن‌های همجنس‌گرا استفاده می‌کند، پروژه‌ای که مدت‌هاست در حال انجام است، اما ظاهراً بالاخره در حال تکمیل شدن است. هفته گذشته، گام بعدی در راه اندازی برنامه پاداش NFT زمانی که استارباکس آخرین همکاری خود را با بلاک چین Polygon اعلام کرد، زنده شد. استارباکس این برنامه را “ادیسه” می نامد و انتظار می رود که مکمل برنامه پاداش فعلی و همچنین شامل یک بازار NFT باشد.

چه شکلی خواهد بود؟ چیزهای بیشتری برای کشف وجود دارد، انتظار می‌رود که کاربران بتوانند دارایی‌های دیجیتالی به نام «توکن‌های سفر» را به دست آورند، و برادی بروئر، مدیرعامل استارباکس، گفت که این شرکت به این برنامه متعهد است. فوق العاده آسان و مقرون به صرفه.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.