منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

جامعه کاردانو در حال حاضر پرطرفدارترین گروه در بازار ارزهای دیجیتال است. به گفته بسیاری، آنها نیز دلایل خوبی برای این موضوع دارند. شبکه Cardano بالاخره قرار است با هارد فورک Vasyl در 22 سپتامبر راه اندازی شود، یعنی کمتر از یک هفته دیگر. آماده سازی هارد فورک از ماه ها پیش آغاز شد. از جمله این تمهیدات راه اندازی زنجیره معاملات است.

این آخرین راه حل منتشر شده برای بسیاری از مشکلات مربوط به شبکه در Cardano است. به نظر می رسد زنجیره تراکنش راهی موثر برای بهبود تمرکززدایی در کاردانو با انباشته کردن تراکنش ها قبل از متعهد شدن به زنجیره باشد. به روز رسانی جدید همچنین سعی می کند دوام طولانی مدت را تضمین کند و رشد اکوسیستم را تسهیل کند.

در این روحیه است که یکی از مدیران ارشد بنیاد کاردانو، تیم هریسون، مدل‌های eUTXO «بسیار مقیاس‌پذیر» را در کاردانو تحسین کرد. به گفته او، “این یک کار عالی و قطعی توسط تیم محتوای IOG در تعریف واقعی این فناوری است.” با این حال، هریسون به راه اندازی Vasyl بسیار خوش بین است و مدیر عامل در وبلاگ IOHK چیزهای بیشتری در مورد آن می گوید.

آیا کاردانو برای واسیل آماده است؟

با انتشار فورک Wasil در 22 سپتامبر، کاردانو شروع به پیشی گرفتن از اتریوم در فعالیت های اجتماعی کرد. بنابراین احتمالاً منصفانه است که بگوییم اتریوم از زمان ادغام تا حدودی راه خود را گم کرده است که همچنین منجر به کاهش قابل توجه کشش اجتماعی شده است.

در واقع، کاردانو از جایی که اتریوم متوقف شد، ادامه می‌دهد. به عنوان مثال، ADA در حال حاضر بیشترین جستجوی ارز دیجیتال در LunarCrush را دارد. جالب است بدانید که این افزایش فعالیت اجتماعی در نمودار تسلط اجتماعی این ارز دیجیتال نیز منعکس شده است. بر اساس پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاک چین Sentiment، کاردانو طی چند روز گذشته شاهد افزایش قابل توجهی در فعالیت های اجتماعی بوده است.

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

در حال حاضر اخبار بیشتری برای جشن گرفتن در Cardano وجود دارد، زیرا این شبکه اخیراً به دو نقطه عطف رسیده است. بر اساس اعلام اخیر، تعداد کل تراکنش های شبکه کاردانو به 50 میلیون رسیده است. افزایش مشابهی در تعداد توکن های بومی مشاهده شد زیرا از 6 میلیون فراتر رفت. علاوه بر این، شاخص آدرس های ADA که بین 100,000 تا 100,000,000 ADA دارند تنها در 3 ماه گذشته 2 درصد افزایش یافته است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.