منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

ادغام برای اتریوم [ETH] این یک موفقیت بود. اما نه به قیمت آن؛ همانطور که ETH با وجود این به روز رسانی به کاهش ادامه داد. ادامه کاهش قیمت توکن توجه تحلیلگران در سراسر صنعت کریپتو را به خود جلب کرده است.

کریستین کیم، محقق گلکسی دیجیتال نیز با نظرات ارزشمند خود به این گفتگو پیوست. کیم اخیراً درباره اینکه چرا اتریوم پس از ادغام در قیمت‌های پایین‌تری باقی مانده است، صحبت کرده است. در ابتدا، کیم از «وخامت وضعیت کلان» به عنوان یکی از دلایل اصلی کاهش قیمت اتریوم نام برد. او معتقد است که این شرایط کلان همچنان باعث کاهش در تمام دارایی های ریسک، از جمله سهام سنتی می شود. کیم سپس به سراغ دلیل دوم رفت که در آن به شایعه ای در بازار اشاره کرد. که ادغام یک “رویداد خبری فروش” است. این امر با وجود «رشد بلندمدت» همچنان اتریوم را در جذب معامله‌گران محدود می‌کند.

مشکل اتریوم

توکن ETH همانطور که در بالا ذکر شد به کاهش خود ادامه داد و در زمان انتشار کمی کمتر از 1450 دلار معامله شد. طبق داده‌های CoinGlass، این توکن در زمان راه‌اندازی 3 درصد از دست داد و کاهش هفتگی در حال حاضر به 17 درصد افزایش یافته است. این اقدام قیمت به FUD (ترس، عدم قطعیت و شک) اجازه داد تا در بازار کریپتو مستقر شود، زیرا انتظار می‌رفت که ادغام کریپتو را به مسیر خود بازگرداند. اما آخرین جلسه FOMC و گزارش CPI متعاقب آن هر حرکت صعودی را متوقف کرد.

یکی دیگر از معیارهای مهم برای شبکه اتریوم توسط محقق امنیت کریپتو لوکاس نوزی منتشر شد. در آخرین توییت، Nuzzi ادعا می کند که استخراج کنندگان اتریوم پس از آخرین فروش خود تلافی می کنند. طبق محاسبات وی، استخراج‌کنندگان اتریوم تنها در 48 ساعت گذشته تا 4.8 میلیارد دلار ETH فروخته‌اند.

اتریوم

با وجود این موانع، همانطور که توسط پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاک چین GlassNode گزارش شده است، امید در 17 سپتامبر در اتریوم ظاهر شد. بر اساس آخرین به روز رسانی آنها، جریان خروجی اتریوم از صرافی ها (7d MA) به بالاترین حد یک ماهه 27,526,216 دلار رسید.

اتریوم

در حالی که عوامل نزولی همچنان بر دارایی‌های اصلی ارزهای دیجیتال تأثیر می‌گذارند، اتریوم راه‌اندازی Merge خود را با موفقیت به پایان رساند. سرمایه گذار برجسته ارزهای دیجیتال، آرتور هیز، یکی از بنیانگذاران 100x، حمایت خود را از ادغام اعلام کرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)