منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

بر اساس ابزار هوش اجتماعی کریپتو، LunarCrush؛ Cosmos (ATOM) یکی از بهترین ارزهای دیجیتال در 90 روز گذشته بوده است. Lunar Crash دریافت که قیمت هجدهمین ارز دیجیتال بزرگ در سه ماه گذشته با حضور قیمت اتم در محدوده قیمتی 16 دلار، 139 درصد افزایش یافته است. این وب سایت همچنین نشان داد که سلطه اجتماعی این ملک در همین مدت 76 درصد افزایش یافته است. در زمان نگارش این مقاله، تسلط اجتماعی کوزما 0.15 درصد است.
داده‌های CoinMarketCap همچنین نشان داد که Cosmas در رتبه سوم لیست ارزهای دیجیتال پردرآمد هفته گذشته قرار گرفت. ATOM با افزایش 5 درصدی قیمت چیلی را دنبال کرد که 6.13 درصد افزایش را به ثبت رساند. CEL نیز در این فهرست قرار گرفت و در مدت مشابه شاهد افزایش دو رقمی 14.02 درصدی بود.

کازماس

Cosmas در سپتامبر

در زمان انتشار، ATOM با قیمت 16.63 دلار معامله می شد. طی 16 روز گذشته قیمت هر سکه اتمی 38 درصد افزایش یافته است. اما در رالی خود با افزایش 14 درصدی حجم معاملات طی 24 ساعت گذشته 10 درصد افزایش قیمت را به ثبت رساند.

ارزیابی واگرایی میانگین متحرک دارایی (MACD) در نمودار روزانه نشان داد که گاوها از 6 سپتامبر کنترل بازار Cosmas را در دست داشتند. شاخص قدرت نسبی (RSI) در 9 سپتامبر تلاش کرد تا به منطقه 70 خرید بیش از حد وارد شود. با این حال، کاهش فشار خرید این شاخص را به پایین ترین سطح خود یعنی 54 از 13 سپتامبر رساند. با نگاهی به ساختار اتمی، شاخص قدرت نسبی (RSI) در زمان انتشار در 66 روند صعودی داشت. علاوه بر این، جریان پول Chaikin دارایی (CMF) مثبت 0.22 را نشان می دهد که نشان می دهد فشار فروش از 13 سپتامبر کاهش یافته است.

علاوه بر این، نگاهی به میانگین متحرک نمایی (EMA) به این واقعیت اشاره کرد که خریداران در حال حاضر کنترل بازار اتم را در دست دارند. در زمان نگارش این مقاله، EMA 20 (آبی) بالاتر از 50 EMA (زرد) است، که نشان می دهد گاوها همچنان با رالی سکه خود فضا را کنترل می کنند. شاخص حرکت جهت دار (DMI) به این موقعیت اعتبار بخشید، با خریداران (سبز) در 31.29، بالاتر از فروشندگان (قرمز) در 13.56.

کازماس

Sentiment نشان داد که با بیش از 250 برنامه و سرویس غیرمتمرکز، فعالیت توسعه Cosmas در 90 روز گذشته افزایش یافته است و در این مدت 43 درصد رشد داشته است. با این حال، در حالی که قیمت اتم افزایش یافت، کل عرضه سکه های نهنگ با ATOM به ارزش بیش از 5 میلیون دلار به طور پیوسته در دوره سه ماهه کاهش یافت.

کازماس

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)