منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

اکنون که هیاهو در مورد Merge از بین رفته است، زمان کاردانو فرا رسیده است [ADA] مسئولیت را بر عهده بگیرید هارد فورک Vasil قرار است در این ماه برگزار شود و کل جامعه ارزهای دیجیتال شبکه را زیر نظر دارند. اخیراً، بنیاد کاردانو (IOG) تمام تحولات جدید و جالبی را که هفته گذشته در هاردفورک Wasil اتفاق افتاد، توییت کرد.

آمار جدید در کاردانو

بر اساس آخرین اعلام، تعداد کل تراکنش های شبکه کاردانو به 50 میلیون رسیده است. افزایش مشابهی در تعداد توکن های بومی مشاهده شد زیرا از 6 میلیون فراتر رفت. به گفته IOG، تیم مارلو اعتبار سنجی پلوتوس مارلو را در یک محیط آزمایشی آزمایشی آزمایش کردند. آنها همچنین یک الگوریتم انتخاب سکه و تعادل تراکنش را برای مارلو پیاده سازی کردند. علاوه بر این، تیم Daedalus نیز در حال آزمایش سیستم عامل جدید Trezor هستند. قابل توجه ترین تغییر این است که محیط پیش تولید در 19 سپتامبر قبل از هارد فورک اصلی شبکه فورک خواهد شد.

حتی با وجود اینکه همه این تحولات در شبکه کاردانو اتفاق افتاد، قیمت توکن ثابت ماند. علاوه بر این، این توکن طی هفت روز رشد منفی 8 درصدی را به ثبت رساند. با این حال، مایه آرامش است که قیمت ADA در 24 ساعت گذشته نزدیک به 2 درصد افزایش یافته است. در زمان نگارش این مقاله، ADA دارای ارزش بازار 16,289,324,035 دلار است و 0.4765 دلار معامله می شود.

آیا برای ADA خوب است؟

کمتر از یک هفته تا ترفیع واسیل باقی مانده است، چندین شاخص به نفع ADA بود که به روزهای بهتری در پیش رو اشاره کرد. به عنوان مثال، فعالیت توسعه Cardano در ماه گذشته افزایش یافته است. با تمام به روز رسانی های اخیر سازگار است.

نسبت 30 روزه بازار به ارزش به ارزش مجازی کاردانو (MVRV) نیز شاهد افزایش بود که می تواند منجر به افزایش بیشتر قیمت شود. علاوه بر این، سلطه اجتماعی ADA نیز در هفته گذشته افزایش یافته است. این نشان دهنده علاقه روزافزون سرمایه گذاران و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال به این ارز دیجیتال است.

کاردانو نشانه های مثبتی از خود نشان می دهد

با این حال، طبق داده‌های CryptoQuant، شاخص قدرت نسبی کاردانو (RSI) و Stochastic در موقعیت‌های خنثی قرار داشتند. با تمام پیشرفت‌ها، معیارها و اقدام اخیر ADA در مورد قیمت، می‌توان انتظار داشت اخبار بهتری با ارتقای Vasil بشنویم.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.