منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

به گفته شرکت تحلیل ارزهای دیجیتال Sentiment، بیت کوین (BTC) الگوی نمودار نزولی بالقوه را نشان می دهد. Sentiment اشاره می کند که در زمان نگارش این مقاله، 1.69 میلیون بیت کوین به ارزش بیش از 33 میلیارد دلار بین 7 تا 13 سپتامبر وارد مبادلات شده است. به گزارش Sentiment، این رقم نشان دهنده بالاترین جهش هفتگی در جریان ورودی ارز از اکتبر 2021 است.

مطالعه ای که در سال 2021 توسط Sentiment منتشر شد، نشان داد که افزایش شدید در جریان مبادلات منجر به کاهش متوسط ​​قیمت 5 درصدی برای دارایی های رمزنگاری شده می شود. برای محاسبه این نتیجه، شرکت تحلیلی حرکت قیمت 1000 دارایی کریپتو را با حداقل سرمایه بازار 1 میلیون دلار دنبال کرد. از نظر کل بازار کریپتو، Sentiment در این هفته اشاره کرد که معامله‌گران ارزهای دیجیتال علاقه‌ای به خرید در پایین بازار ندارند، که نشان‌دهنده ترس و عدم اطمینان در بازار است.

پس از افت شدید دیروز، معامله گران ارزهای دیجیتال نشانه هایی از حساسیت زدایی نسبت به افت ناگهانی ناشی از نگرانی های تورم را نشان می دهند. سطح علاقه خرید در حال حاضر در مقایسه با زمانی که قیمت ها در سه روز قبل افزایش می یافت بسیار پایین است که نشان دهنده FUD در بازار است.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با قیمت 19749 دلار معامله می شود. قیمت دارایی کریپتو با رتبه برتر بر اساس ارزش بازار در 24 ساعت گذشته 0.73 درصد و در هفت روز گذشته بیش از 7 درصد کاهش یافته است. بیت کوین بیش از 71 درصد از بالاترین قیمت خود در نوامبر گذشته یعنی بیش از 69000 دلار کاهش یافته است.

شرکت تجزیه و تحلیل Glassnode همچنین خاطرنشان کرد که میانگین متحرک هفت روزه حجم تراکنش بیت کوین در روز جمعه به کمترین میزان در یک ماه گذشته یعنی 2.59 میلیارد دلار رسید. گلس‌نود همچنین تاکید می‌کند که میانگین متحرک هفت روزه حجم تراکنش بیت‌کوین به 244630.36 دلار به پایین‌ترین سطح یک ماهه رسیده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)