منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ تحلیل اینترانت کاردانو

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ تحلیل اینترانت کاردانو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ تحلیل اینترانت کاردانو

کاردانو [ADA]طبق اطلاعیه های هفتگی اخیراً منتشر شده، بین 9 تا 16 سپتامبر شاهد رشد اکوسیستم بودیم. بر اساس این گزارش، در دوره مورد بررسی، 98 پروژه بر روی بلاک چین راه اندازی شد. این نشان دهنده افزایش 4 درصدی نسبت به 94 پروژه ای است که هفته گذشته در وب راه اندازی شد. با افزایش 2 درصدی بین 9 تا 16 سپتامبر، تعداد توکن های طبیعی کاردانو به 6.1 میلیون افزایش یافت. همچنین از زمان راه اندازی، تعداد کل تراکنش های انجام شده روی بلاک چین به 50 میلیون رسیده است که در هفته گذشته 1 درصد افزایش داشته است.

وضعیت کاردانو

طبق داده های CoinMarketCap، در دوره مورد بررسی، قیمت Cardano 1٪ کاهش یافت. قیمت هشتمین ارز دیجیتال بزرگ در 10 سپتامبر به 0.52 دلار افزایش یافت و سپس شکست. از 20 آگوست، ADA در یک منطقه محدود معامله می شود که ممکن است به دلیل کاهش کل بازار ارزهای دیجیتال و به تعویق افتادن مکرر هارد فورک Vasil باشد. با برنامه‌ریزی به‌روزرسانی در پنج روز، ممکن است تعجب کنید که آیا ADA به این ارتقای بزرگ مانند اتریوم واکنش نشان خواهد داد. در زمان انتشار، کاردانو با 2.31 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته، 0.4765 دلار معامله شد.

تجزیه و تحلیل اینترانت

تعداد کاربران فعال روزانه به شدت با عملکرد قیمت دارایی مرتبط است. بدون هیچ اقدام قابل توجهی در قیمت ADA بین 9 و 16 سپتامبر، آدرس های منحصر به فرد در همان دوره کاهش یافت. طبق داده های Santiment، 15 درصد کاهش در آدرس های فعال روزانه ADA در 7 روز ثبت شد. ارزش بازار آنی هفت روزه (MVRV) این دارایی نشان داد که میانگین دارندگان ADA در هفته گذشته ضرر کرده اند.

تحلیل اینترانت کاردانو

فعالیت توسعه Cardano از زمان انتشار خبر آماده شدن Vasil برای ارتقاء افزایش یافته است که تاریخ این ارتقا را تایید می کند. در زمان انتشار مقاله، نمودار مربوطه عدد 383 را نشان می دهد که از آن زمان تاکنون شاهد افزایش 2 درصدی در این میزان بوده ایم.

تحلیل اینترانت کاردانو

در آماده سازی برای هارد فورک، سهامداران کلیدی کاردانو انباشت سکه خود را در سه ماه گذشته افزایش داده اند. در این مدت تعداد آدرس هایی که بین 10000 تا 100000 سکه ADA دارند 7 درصد افزایش یافته است. همچنین شاخص آدرس های ADA که بین 100000 تا 1000000 سکه ADA دارند در مدت مشابه 2 درصد افزایش یافت.

تحلیل اینترانت کاردانو

با این حال، نهنگ‌های بزرگ‌تر کاردانو، که دارای 1،000،000 سکه ADA یا بیشتر هستند، به نظر می‌رسید که از عملکرد ضعیف قیمت خسته شده‌اند. در نتیجه، آنها به تدریج دارایی های ADA خود را کاهش دادند.

تحلیل اینترانت کاردانو

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.