منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

قانونگذاران صنعت کریپتو از گزارش های دولت بایدن انتقاد می کنند

گروه‌های صنعت ارزهای دیجیتال و قانون‌گذاران جمهوری‌خواه مجموعه‌ای از گزارش‌های دارایی دیجیتال مورد انتظار دولت بایدن را مورد انتقاد قرار دادند و گفتند که اسناد جدید در مورد ارزهای دیجیتال ناقص هستند.

دولت دموکرات صبح روز جمعه چندین گزارش را منتشر کرد که در مورد دارایی های دیجیتال است. این اقدام بخشی از تلاش دولت برای گرد هم آوردن بسیاری از ادارات و آژانس های فدرال است که ارزهای دیجیتال را لمس می کنند.

برایان دیس، مشاور ارشد سیاست اقتصادی کاخ سفید روز جمعه در بیانیه ای گفت.

کاخ سفید در حال ایجاد زمینه‌ای برای رویکردی متفکرانه و جامع برای کاهش خطرات حاد دارایی‌های دیجیتال و بهره‌مندی از مزایای آن در صورت اثبات است.

دیز، مدیر شورای اقتصاد ملی گفت: «ما متعهد به همکاری با متحدان، شرکا و جامعه گسترده‌تر دارایی‌های دیجیتال برای شکل دادن به آینده این اکوسیستم هستیم.

اما بسیاری از جامعه دارایی دیجیتالی که دایس به آن اشاره کرد با این تلاش مخالفت کردند و گفتند که حداقل در حال حاضر مسیر روشنی را برای سیاست دارایی دیجیتال ایالات متحده ارائه نمی دهد. با توجه به درخواست دولت از تنظیم کننده ها برای «پیگیری جدی» اقدامات اجرایی صنعت، این واکنش تعجب آور نیست.

مقامات هماهنگ کننده این گزارش ها که خواستند مستقیماً در بخش توجیهی کنفرانس مطبوعاتی روز پنجشنبه معرفی نشوند، گفتند قوانین موجود حاکم بر بخش مالی برای تنظیم دارایی های دیجیتال کافی است. این دقیقاً برعکس پیام گروه‌های صنعتی در واشنگتن است، اگرچه مقامات ارشدی که با مطبوعات صحبت می‌کردند گفتند که باید راهنمایی‌های واضح‌تری برای طبقه دارایی نوپا صادر شود.

انجمن بلاک چین، یکی از بزرگترین گروه‌های صنعت دارایی دیجیتال، گفت که گزارش‌های جدید فاقد «توصیه‌های اساسی» هستند.

کریستین اسمیت، مدیرعامل کریستین اسمیت در بیانیه‌ای این گزارش‌ها را «فرصتی از دست رفته برای تقویت رهبری ارزهای دیجیتال» خواند و از آن‌ها به دلیل تمرکز بیش از حد بر خطرات ارزهای دیجیتال انتقاد کرد.

به گفته شیلا وارن، مدیر عامل شورای نوآوری کریپتو، که در بیانیه‌ای از آنچه به عنوان فقدان توصیه‌های سیاست روشن می‌داند، انتقاد کرد، این گزارش‌ها “منسوخ و نامتعادل” هستند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید