منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

استراتژیست ارشد رمزارز می گوید اگر سطح پشتیبانی بحرانی از بین برود بیت کوین می تواند نابود شود

تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال سطح بیت کوین را برای جلوگیری از افت بیشتر قیمت توصیف می کند.

در یک ویدیوی جدید در یوتیوب، مایکل ون د پاپ، استراتژیست ارشد ارزهای دیجیتال به 165000 دنبال کننده خود می گوید که بیت کوین باید حدود 19300 دلار نگه دارد تا “از افت بیشتر جلوگیری کند.”

زیرا اگر 19,300 دلار از دست بدهیم، این احتمال وجود دارد که در مدت زمان کوتاهی به زیر 18,500 دلار برسیم و به کف بیت کوین برسیم، به خصوص پس از آخرین کندل، برای ما سخت خواهد بود.

این آخرین پشتیبانی است و اگر این پشتیبانی واقعاً پشتیبانی کمی داشته باشد یا اصلاً پشتیبانی نشود، به احتمال زیاد دوباره 17500 تا 18500 دلار را لمس خواهیم کرد.

ون دی پوپ خاطرنشان می کند که احتمالاً این ارز دیجیتال تا جلسه هفته آینده فدرال رزرو ایالات متحده حرکت بزرگی انجام نخواهد داد، زمانی که معامله گران و سرمایه گذاران اطلاعات بیشتری در مورد جهت دارایی های پرخطر مانند بیت کوین و کریپتو به دست خواهند آورد.

هفته آینده نشست فدرال رزرو برگزار می شود. تعجب نخواهم کرد اگر تا زمانی که این دیدگاه را از فدرال رزرو دریافت نکنیم، به کاهش یا سفت شدن ادامه دهیم.»

در زمان نگارش این مقاله، این ارز دیجیتال با قیمت 2.0044 دلار معامله می شود که در روز بدون تغییر اما در هفته گذشته نزدیک به 7 درصد کاهش یافته است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.