منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال Arzinja Mag علیرغم “ادغام”، اتریوم از مقیاس پذیری فاصله زیادی دارد.

تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال Arzinja Mag علیرغم “ادغام”، اتریوم از مقیاس پذیری فاصله زیادی دارد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال Arzinja Mag علیرغم "ادغام"، اتریوم از مقیاس پذیری فاصله زیادی دارد.

علاوه بر کاهش مصرف انرژی بلاک چین اتریوم (ETH)، انتظار می‌رود ارتقاء یکپارچه‌سازی مقیاس‌پذیری شبکه را بهبود بخشد. با این حال، بخشی از بازار کریپتو مطمئن است که اتریوم با وجود محبوبیت تاریخی، مشکل مقیاس پذیری را به این زودی حل نخواهد کرد.

وی در مصاحبه ای با بلومبرگ در 21 سپتامبر گفت به ویژه، آناتولی یاکوونکو، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه Solana، معتقد است که ادغام حداقل تاثیری بر بهبود مقیاس پذیری اتریوم بر اساس تعداد تراکنش ها و کاربران خواهد داشت.

ادغام اتریوم در واقع مقیاس پذیری شبکه را بهبود نمی بخشد. وقتی به تعداد تراکنش‌هایی که سولانا (SOL) از برنامه‌ها و کاربران روزانه انجام می‌دهد، نگاه می‌کنید، این فقط اتریوم نیست، بلکه همه بلاک چین‌های مبتنی بر اتریوم هستند. بنابراین من فکر می‌کنم اتریوم راه درازی در مقیاس‌بندی دارد.

ادغام اتریوم و جذب سرمایه ورودی

با این حال، یاکوونکو گفت که این ادغام جنبه مثبتی برای بخش کریپتو دارد و خاطرنشان کرد که این ادغام علاوه بر جذب جریان سرمایه، شفافیت بیشتری را به خصوص در مورد امنیت پروتکل‌های اثبات سهام (PoS) به همراه خواهد داشت.

من واقعا هیجان زده هستم که اتریوم به سمت اثبات سهام حرکت می کند زیرا در نهایت بحث این است که آیا اثبات سهام برای ما ایمن است یا خیر. فکر می‌کنم با انجام این کار، اتریوم واقعاً به همه ثابت می‌کند که این فناوری اکنون به اندازه‌ای بالغ است که بتواند سرمایه‌گذاری بسیار بزرگی را انجام دهد.

به‌طور قابل‌توجه، انتظار می‌رود ارتقای Merge با پشتوانه سهام، مقیاس‌پذیری شبکه اتریوم را افزایش دهد، توان عملیاتی را افزایش دهد و به‌طور بالقوه هزینه‌ها و زمان‌های تراکنش را کاهش دهد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)