منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل چند ضلعی Arzindja قیمت MATIC را بررسی کنید

تجزیه و تحلیل چند ضلعی Arzindja قیمت MATIC را بررسی کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل چند ضلعی Arzindja قیمت MATIC را بررسی کنید

علیرغم وضعیت عمومی بازار ارزهای دیجیتال، سال گذشته سالی پر از همکاری و دستاوردهای جدید برای شبکه Polygon بود. آخرین اخبار نیز خوب به نظر می رسد. Mastercard اعلام کرده است که از بلاک چین Polygon برای راه اندازی برنامه موسیقی جدید، NFT و Web3 خود استفاده خواهد کرد. علاوه بر این، D Labs، صاحب دو کیت پرفروش NFT در شبکه Solana، اعلام کرده است که این شبکه را ترک می کند و کیت محبوب y00ts را به شبکه Polygan منتقل می کند. طبق گفته Magic Eden، بازار توکن جایگزین سولانا، مجموعه y00ts حدود 70 درصد از تراکنش های NFT شبکه Solana را شامل می شود.

متصل: MasterCard برنامه جدیدی را با همکاری Polygan راه اندازی کرد

تحلیل چند ضلعی

MATIC، ارز دیجیتال بومی شبکه پالیگان، از 22 دسامبر یک کانال نزولی تشکیل داده است. قیمت چندین بار تلاش کرد تا از این کانال خارج شود و هر بار شکست خورد. اما این بار اندیکاتور MACD علائم مثبتی را نشان داد. این اندیکاتور فاز مثبت تشکیل داده و خط سیگنال زیر خط MACD قرار دارد که سیگنال صعودی محسوب می شود.

تحلیل چند ضلعی

تجزیه و تحلیل چند ضلعی نمودار 4 ساعته

در حال حاضر، سطح مقاومت اصلی برای Metic در محدوده 0.82 دلار (سقف کانال و جعبه سبز) است و در صورت خرابی معتبر، فرصتی برای رشد به خط آبی وجود دارد، یعنی. قیمت 0.87 دلار همچنین در طرف مقابل، پایین کانال و کادر قرمز رنگ در محدوده 0.74 دلار به عنوان پشتیبان اصلی برای Metic عمل می کند و در صورت شکسته شدن این سطح، احتمال افت تا 0.70 دلار وجود دارد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)