منو سایت

تجزیه و تحلیل چند ضلعی ارزینژا MATIC

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل چند ضلعی ارزینژا MATIC

با شکست 1 دلاری، سرمایه گذاران Metic باید این سطوح را تماشا کنند

MATIC، ارز رمزنگاری شده بومی شبکه لایه 2 Polygon، پس از یک هفته پر نوسان به رشد قوی خود ادامه داد. این توکن اکنون با 45.3 درصد افزایش در ماه، با قیمت 1.14 دلار معامله می شود.

پس از شکستن 1 دلار، تحلیلگران نسبت به Metic به شدت صعودی هستند. در زمان نگارش این مقاله، این توکن مقاومت 1.16 دلاری را هدف قرار داده است تا زمین از دست رفته در 10 نوامبر را به دست آورد. اگر قیمت بالاتر از این مقاومت بسته شود، ممکن است ادامه روند صعودی رخ دهد یا گاوها سعی کنند قیمت را بالای 1.16 دلار تثبیت کنند.

متیک

نمودار دلار متیک در صرافی کوین بیس

اگر گاوها نتوانند به این هدف برسند و اوج نتواند به بالای 1.16 دلار برسد، ممکن است شاهد بازگشت Metic به زیر 1 دلار یا در اطراف منطقه حمایت 0.9493 دلار باشیم. سرمایه گذاران و معامله گران همچنین باید بر حرکت قیمت ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین و اتریوم نظارت داشته باشند. از روز شنبه، بیت کوین و اتریوم مقاومت های کلیدی خود را مجددا آزمایش کرده اند. اگر هر یک از این مقاومت ها شکسته شود و قیمت بالاتر از آنها تثبیت شود، MATIC همراه با سایر آلتکوین ها افزایش خواهد یافت.

تحولات مثبت در طول زنجیره نیز از حرکت قیمت فعلی حمایت خواهد کرد. شکست بالای 1.16 دلار باید مورد توجه سرمایه گذاران و معامله گران باشد. اگر QMT این محدوده را رد کند، 0.9493 دلار برای چشم انداز بلندمدت قیمت MATIC بسیار مهم خواهد بود. اما متیک گاوها نیز می توانند به حمایت 1.0754 دلار امیدوار باشند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.