منو سایت

تجزیه و تحلیل و بررسی قیمت Cardano ADA

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل و بررسی قیمت Cardano ADA

قیمت کاردانو (ADA) از منطقه حمایت افقی بلند مدت 0.350 دلار خارج شد. این روند تا زمانی که قیمت Cardano این منطقه را بهبود نبخشد، نزولی در نظر گرفته می شود.

ADA ارز دیجیتال بومی پلتفرم بلاک چین کاردانو است. از مکانیزم اجماع اثبات سهام (POS) استفاده می کند و عمدتاً با قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز سروکار دارد. کاردانو توسط چارلز هاسکینسون ساخته شد.

قیمت کاردانو از اوج 3,107 دلاری خود در آگوست 2021 به زیر خط مقاومت نزولی سقوط کرد. حرکت نزولی منجر به پایین ترین سطح 0.295 دلار در نوامبر 2021 شد. علاوه بر خط مقاومت نزولی، کاهش قیمت ADA نیز منطقه حمایت افقی را از بین برد. 0.350 دلار از آنجایی که این سطح از سال 2021 اعمال می شود، سقوط به زیر آن یک رویداد مهم است.

این سطح پشتیبانی کلیدی جلوتر از پشتیبانی 0.150 دلاری است که تقریبا 50 درصد کمتر از قیمت فعلی است. تنها علامت صعودی موجود، واگرایی صعودی در RSI هفتگی (نماد سبز) است. با این حال، این سیگنال همچنین خطر لغو شدن را دارد. در نتیجه محتمل ترین پیش بینی برای قیمت Cardano کاهش به 0.150 دلار است. اصلاح منطقه 0.350 دلاری این پیش بینی نزولی را باطل می کند.

تحلیل قیمت کاردانو

قیمت کاردانو همچنان در روند صعودی معامله می شود

با وجود دورنمای نزولی در بازه زمانی هفتگی، قیمت کاردانو همچنان در کانال موازی نزولی در تایم فریم روزانه معامله می‌شود. کانال نزولی یک الگوی صعودی در نظر گرفته می شود، به این معنی که باید منتظر شکست نهایی آن باشیم. با این حال، این کانال تنها علامت صعودی است. علاوه بر این، رفتار قیمت در داخل آن نزولی است. اول اینکه قیمت ADA بسیار نزدیک به خط حمایت کانال معامله می شود و از اوایل آبان ماه در پایین ترین نقطه قرار دارد.

دوم، RSI روزانه خط روند صعودی خود (سبز) را شکست. این نشان می دهد که جهش پایدار نخواهد بود. بنابراین، کاهش بیشتر قیمت محتمل ترین سناریو به نظر می رسد. اصلاح خط کانال میانه این پیش بینی قیمت نزولی کاردانو را باطل می کند.

تحلیل قیمت کاردانو

برای خواندن اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال اخبار ما را دنبال کنید.