منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Arzindza Cardano در 8 فوریه 1401

تجزیه و تحلیل قیمت Arzindza Cardano در 8 فوریه 1401

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل قیمت Arzindza Cardano در 8 فوریه 1401

ارز دیجیتال بومی شبکه کاردانو، ADA، پس از یک دوره طولانی عملکرد ضعیف قیمت و کاهش حجم معاملات، از ابتدای ماه جاری به سرفصل اخبار بازگشته است. قیمت کاردانو از ابتدای سال تاکنون حدود 65 درصد رشد داشته است. به نظر می رسد این افزایش قیمت به دنبال اخبار استیبل کوین الگوریتمی جدید این شبکه است.

مهمترین رویداد آینده برای Cardano، راه اندازی یک استیبل کوین الگوریتمی به نام Djed by Coty در این شبکه است. کوتی جزئیاتی در مورد راه اندازی دقیق استیبل کوین ارائه نکرد، اما اشاره کرد که احتمالاً Djed و ارز دیجیتال متعادل کننده آن، SHEN را تا پایان این ماه راه اندازی خواهد کرد. تاکنون 3 صرافی لیست این ارزهای دیجیتال را اعلام کرده اند.

متصل: Djed stablecoin در این 3 صرافی فهرست شده است

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano ADA

قیمت کاردانو

نمودار هفتگی کاردانو

در تحولات چند روز اخیر، ADA موفق شده است از یک خط برق پویا مهم عبور کند. این مقاومت با ADA 2021 بود. پس از شکست، تغییر قیمت به این خط روند ثبت شد و سپس به افزایش ادامه داد.

قیمت کاردانو

تحلیل کاردانو در نمودار ساعتی

در حال حاضر، این خط روند نزولی به عنوان پشتیبان Cardano ADA عمل می کند. اگر این حمایت شکسته شود، قیمت Cardano می تواند به خط قرمز یعنی محدوده قیمت 0.32 دلار سقوط کند. از سوی دیگر، در صورت ادامه افزایش قیمت ها، مقاومت این ارز دیجیتال حدود 0.41 دلار است و در صورت شکست، احتمال رشد بیشتر تا 0.44 دلار وجود دارد. ناگفته نماند که اندیکاتور MACD فاز مثبتی را تشکیل داده و خط سیگنال زیر خط MACD قرار دارد که این خود نشان دهنده رشد بیشتر قیمت است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.