منو سایت

| تجزیه و تحلیل شاخص سود باز اتریوم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
| تجزیه و تحلیل شاخص سود باز اتریوم

شاخص سود باز اتریوم به 7.7 میلیارد دلار رسید

شاخص بهره باز اتریوم (OI) در هفته های منتهی به ادغام اتریوم شاهد افزایش عجیبی بود. حتی پس از ادغام، علاقه باز به دلیل علاقه جدید سرمایه گذاران نهادی پس از اینکه شبکه به مکانیسم اثبات سهام منتقل شد، کاهش پیدا نکرد. این بار، علاقه باز اتریوم به اوج مهم دیگری رسید که حکایت از افزایش احتمالی قیمت اتریوم دارد.

سود باز به 7.7 میلیارد دلار رسید

اگرچه اتریوم در ماه سپتامبر به زیر 1000 دلار سقوط کرد، علاقه باز به اتریوم همچنان بالاست. اگرچه معامله گران اغلب ترجیح می دهند از معامله در پایان سه ماهه خودداری کنند، حتی در بازار ارزهای دیجیتال، سود باز اتریوم در این هفته به 7.7 میلیارد دلار رسید.

این بدان معناست که در حال حاضر معاملات آتی به ارزش 7.7 میلیارد دلار باز است، اما بیشتر آنها در واقع روی نزولی شرط بندی می کنند. جای تعجب نیست که از آنجایی که بازار کریپتو به سختی یک سال از بازار نزولی خود می گذرد، سرمایه گذاران انتظار دارند که کاهش بیشتری به دنبال داشته باشد.

نمودار قیمت اتریوم

از اواسط سپتامبر، زمانی که تبلیغات ادغام مورد انتظار برای افزایش قیمت اتریوم شکست خورد، احساسات سرمایه‌گذاران نیز آسیب دیده است. کاهش متعاقب آن سرمایه گذاران را بر آن داشت تا برای جلوگیری از زیان بیشتر و در عین حال نظارت دقیق بر بازار، پس انداز سود را آغاز کنند. همین موضوع در حال حاضر در بازارهای آتی نیز مشاهده می شود.

آیا رالی اتریوم در راه است؟

مقدار زیاد علاقه باز به عنوان یک سیگنال مثبت برای ارزهای دیجیتال در نظر گرفته می شود. این به این دلیل است که بسیاری از معامله‌گران از این زمان به طور فزاینده‌ای در اتریوم موقعیت‌های نزولی اتخاذ کرده‌اند، به این معنی که اگر قیمت روند را از اینجا بشکند، احتمال انقباض وجود دارد.

اکنون با توجه به کاهش سرعت در حوزه های مختلف، انتظار چندانی برای بهبود بازار ارزهای دیجیتال وجود ندارد. اما اگر فدرال رزرو به توصیه‌ها توجه کند و افزایش نرخ بهره را حتی در کوتاه‌مدت متوقف کند، بازارهای کلان احتمالاً بهبود خواهند یافت و بازار کریپتو را نیز با خود همراه می‌کند.

انتظار می رود نشست بعدی FOMC در اوایل نوامبر برگزار شود که کمتر از یک ماه دیگر باقی مانده است. در حال حاضر پیش‌بینی‌هایی درباره افزایش بیشتر نرخ بهره وجود دارد که برای ارزهای رمزپایه مانند اتریوم منفی خواهد بود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.