منو سایت

تجزیه و تحلیل سکه بایننس (BNB).

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل سکه بایننس (BNB).

قیمت بایننس کوین از زمان رسیدن به 183.4 دلار در ژوئن 2022 افزایش یافته است. این افزایش قیمت منجر به بالاترین سطح قیمت 398.3 دلار در ماه نوامبر شد. با وجود افزایش قابل توجه، قیمت BNB نتوانست بالاتر از ناحیه مقاومت بلندمدت 350 دلار حرکت کند. در عوض، او برگشت و یک حرکت بلند بلند (نماد قرمز) انجام داد. همچنین RSI هفتگی به زیر 50 سقوط کرد که نشانه روند نزولی است. بنابراین، تا زمانی که قیمت بایننس کوین به منطقه مقاومت افقی 350 دلار نرسد، می توان روند را نزولی در نظر گرفت.

قیمت سکه بایننس

قیمت سکه بایننس

تجزیه و تحلیل فنی از بازه زمانی روزانه نشان می دهد که قیمت BNB از زمان رسیدن به بالاترین سطح 398.30 دلار در 8 نوامبر کاهش یافته است. تجزیه و تحلیل فنی نمودار روزانه نشان می دهد که BNB خط حمایت را در 27 آگوست شکست. در حالی که متعاقباً افزایش قابل توجهی یافت و خط را به عنوان مقاومت در 8 نوامبر (نماد قرمز) تأیید کرد. قیمت به اوج بالایی رسید و سپس کاهش فعلی را آغاز کرد. در 21 نوامبر، قیمت بایننس کوین از ناحیه افقی 262 دلار کاهش یافت که اکنون انتظار می رود که به عنوان مقاومت عمل کند. این یک سیگنال نزولی دیگر بود.

علاوه بر این، RSI روزانه به زیر 50 سقوط کرد و واگرایی صعودی نداشته است. بنابراین، ادامه کاهش به سمت 230 دلار محتمل ترین سناریو است. بسته شدن روزانه بالای 262 دلار این پیش بینی نزولی قیمت بایننس کوین را باطل می کند.

تجزیه و تحلیل سکه بایننس

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.