منو سایت

| تجزیه و تحلیل بیت کوین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
| تجزیه و تحلیل بیت کوین

پس از ادامه خط روند دایره ای، قیمت بیت کوین حرکت مناسب دیگری را بالای 20000 دلار انجام داد.

الگوی پایین بازار خرسی بازگشته است

الگوی ته گرد ممکن است نشان دهنده پایان بازار نزولی باشد. این همان الگوی است که منجر به پایان بازار نزولی در سال 2018 شد و با اصلاح V شکل و به دنبال آن پایین گردتر مشخص می شود.

بیت کوین

بازار کریپتو در حال آماده شدن برای سوار شدن به واگن است

حرکت صعودی اخیر بیت کوین به ویژه به دلیل بسته شدن روزانه خارج از باند بالا بولینگر قابل توجه است. همانطور که می‌بینید آخرین باری که این اتفاق افتاد، می‌تواند منجر به بازگشت شدید به وسط باندهای بولینگر شود. نگه داشتن بالاتر از این سطح می تواند منجر به حرکت بزرگتر به سمت بالا شود.

همانطور که سازنده این ابزار می گوید، گسترش نوسانات در بازار قابل توجه و قابل توجه است. وقتی باندهای بولینگر فشرده می‌شوند، نشانه‌ای از نوسانات کم است – یک مرحله کوتاه‌مدت که همیشه با یک انفجار بزرگ به پایان می‌رسد.

یک شمع روزانه بالای حدود 20350 دلار بسته می شود و بیت کوین را بالاتر از باند بالا نگه می دارد. اگر نه، هدف منطقی بعدی احتمالاً باند 1400 دلاری است.

بیت کوین

دو هدف احتمالی برای باندهای بولینگر ماهانه بیت کوین

باندهای ماهانه بولینگر برای اولین بار در تاریخ بیت کوین در این بازار نزولی استفاده شد. این نشان می دهد که قیمت بیت کوین از نظر تاریخی در مقایسه با قیمت ماهانه بسیار پایین است و می تواند نشان دهنده یک فرصت خرید باشد.

نوار پایین در حال حرکت به سمت پایین است، به این معنی که اگر بیت کوین نیز به کاهش خود ادامه دهد، هدف بعدی می تواند تا 12000 دلار قبل از یافتن حمایت پویاتر باشد. اگر بیت کوین به باند بالایی بازگردد، در عوض هدف بیت کوین 60000 دلار است.

با این حال، اگر بیت کوین بتواند حرکت صعودی خود را حفظ کند، یک روند صعودی جدید می تواند تایید شود. TD Sequential نه تنها برای یافتن نقاط عطف بالقوه زمانی که سری به 9 یا 13 می رسد مفید است، یک 1 جدید اغلب می تواند شروع یک روند صعودی جدید را نشان دهد و سیگنال مهم دیگری است. (تصویر زیر)

بیت کوین

بیت کوین و نزدک شمع های بالقوه صعودی را برای سه ماهه سوم تشکیل می دهند

هنگامی که شمع ماهانه سپتامبر بسته می شود، سه ماهه سوم سال نیز بسته می شود. Q3 یک شمع دوجی در نمودار قیمت بیت کوین باقی گذاشت. Doji ها نقطه عدم تصمیم گیری را نشان می دهند و بنابراین اغلب قبل از یک معکوس یا قبل از ادامه قوی تر روند یافت می شوند.

یک دوجی ستاره صبحگاهی در بازه زمانی بالاتر می‌تواند تقاضای صعودی را فراهم کند و از افزایش ماهانه 60000 دلاری طی سه ماه آینده حمایت کند. باید دید آیا بیت کوین می تواند بالاتر از این سطح باقی بماند یا خیر.

شایان ذکر است که صندوق های تامینی بزرگتر و سرمایه گذاران نهادی به صورت سه ماهه موضع می گیرند، که ممکن است دلیل چرخش شدید بازارها در اوایل اکتبر را توضیح دهد. در سمت راست، نزدک همچنین در گزارش سه ماهه خود یک چکش معکوس صعودی ارائه کرد که می تواند نشان دهنده یک Q4 سودآور برای دارایی های ریسک مانند ارزهای دیجیتال و سهام فناوری باشد.

بیت کوین

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)