منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل ارزینجا مگ از پروتکل چنین نزدیک (NEAR)

تجزیه و تحلیل ارزینجا مگ از پروتکل چنین نزدیک (NEAR)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل ارزینجا مگ از پروتکل چنین نزدیک (NEAR)

ماه گذشته شاهد اصلاحات مثبتی در بازار ارزهای دیجیتال بودیم که منجر به قیمت آلتکوین هایی مانند Dogecoin شد. [DOGE] تا بیش از 100 درصد افزایش یابد. بر اساس داده های CoinGecko، ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در 30 روز گذشته 9 درصد افزایش یافته است. با این حال، NearProtocol (NEAR) از بقیه بازار جدا شد و در عوض کاهش قیمت را ثبت کرد. یک ماه پیش، NirProtocol تا 3.68 دلار معامله می شد، اما بر اساس داده های CoinMarketCap در نهایت تا 2 نوامبر به 0.28 دلار کاهش یافت. با این حال، از آن زمان تاکنون، قیمت آن 10 درصد افزایش یافته است.

این افزایش قیمت مصادف شد با شروع یک چرخه جدید صعودی در اواخر اکتبر که در نمودار روزانه قابل مشاهده بود. این افزایش قیمت زمانی رخ داد که واگرایی میانگین متحرک (MACD) از خط روند در جهت صعودی عبور کرد.

حرکات NEAR در نمودار قیمت نشان دهنده تداوم رشد فشار خرید از دوم نوامبر است. همچنین شاخص قدرت نسبی آن (RSI) پس از شکستن منطقه خنثی در دو روز گذشته حدود 58 بود. همچنین، شاخص جریان پول (MFI) آن در یک روند صعودی در 56 مشاهده شد، که نشان می دهد انباشت توکن به طور پیوسته افزایش یافته است.

هزینه پروتکل

پروتکل NIR در سه ماهه سوم

مساری در گزارش جدیدی با عنوان “وضعیت پروتکل Nir در سه ماهه سوم” عملکرد خود را در سه ماهه سوم سال 2022 ارزیابی کرد. این مطالعه نشان داد که پلت فرم قراردادهای هوشمند ضربه قابل توجهی به درآمد خود در این دوره سه ماهه وارد کرده است.

درآمد NEAR بین جولای و سپتامبر 220000 دلار بود که 82 درصد از 1.19 میلیون دلار در سه ماهه دوم کاهش داشت. مساری همچنین دریافت که کاهش شدید درآمد ناشی از “کاهش 35 درصدی معاملات با کارمزد انتقال زیر یک سنت” است.

علاوه بر کاهش درآمد، کل ارزش افزوده (TVL) در سراسر شبکه نیز طی دوره مورد بررسی 30 درصد کاهش یافت. با این حال، در حالی که TVL آن نسبت به سه ماهه قبل کاهش یافته بود، مساری دریافت که TVL پلت فرم قرارداد هوشمند نسبت به سال گذشته 10 برابر رشد کرده است. NEAR سه ماهه سوم را با ارزش کل تعدیل شده 513 میلیون دلار به پایان رساند.

Nirprotocol بخرید

مساری همچنین گزارش داد که فروش NFT NirProtocol از ابتدای سال به طور پیوسته در حال کاهش بوده است. همچنین NEAR 16000 فروش NFT و 20000 کیف پول فعال را با توزیع یکنواخت بین خریداران و فروشندگان NFT ثبت کرد.

تجزیه و تحلیل Neerprotocol

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)