منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجارت کپی چیست؟ آشنایی با یک روش معاملاتی موثر

تجارت کپی چیست؟ آشنایی با یک روش معاملاتی موثر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجارت کپی چیست؟ آشنایی با یک روش معاملاتی موثر

تجارت کپی چیست و چگونه کار می کند؟

معاملات ارزهای دیجیتال یک مهارت پیچیده است که نیاز به دانش عمیق از تجزیه و تحلیل بنیادی و فنی و اکوسیستم ارزهای دیجیتال به طور کلی دارد. از آنجا که اکثر معامله گران توانایی توسعه یک استراتژی معاملاتی برنده را ندارند، آنها برای یادگیری بسیاری از مهارت های مورد نیاز برای تبدیل شدن به معامله گران موفق تلاش می کنند.

این مقاله به این موضوع می پردازد که تجارت کپی ارز دیجیتال چیست، چگونه کار می کند، و مزایا و معایب این سیستم معاملاتی. او همچنین در مورد اینکه چگونه یک رویکرد جامع به معاملات کپی می تواند نقش کلیدی در تکامل معامله گران ایفا کند صحبت می کند.

تجارت کپی ارز دیجیتال چیست؟

تجارت کپی ارز دیجیتال یک استراتژی خودکار است که به شما امکان می دهد روش های معاملاتی یک معامله گر با تجربه را کپی کنید. این سیستم به شخص اجازه می دهد تا بدون صرف زمان زیادی برای یادگیری یا کسب مهارت های معاملاتی کریپتو، ارزهای دیجیتال را برای کسب سود بخرد و بفروشد.

اساساً، تجارت کپی ارزهای رمزپایه همه چیز در مورد شناسایی معامله گران ماهر و به معنای واقعی کلمه بازپخش معاملات آنها است. یک معامله گر کپی نیازی به صرف زمان برای انتخاب روندهای بازار یا یادگیری روش های پیچیده معاملاتی ندارد. در عوض، این نرم افزار به سادگی آنچه را که یک معامله گر حرفه ای انجام می دهد تقلید می کند.

برای مثال، اگر معامله‌گری که نرم‌افزار معاملاتی کپی را اجرا می‌کند، 100 دلار برای خرید سکه A سرمایه‌گذاری کند، نرم‌افزار 100 دلار را برای همان ارز دیجیتال خرج می‌کند. این ابزار نه تنها به معامله گران آماتور کمک می کند تا از تجربیات معامله گران دیگر استفاده کنند، بلکه به آنها کمک می کند تا مهارت های تصمیم گیری هوشمندانه سرمایه گذاری را بیاموزند.

با نحوه ساخت، فروش و خرید NFT آشنا شوید

تجارت کپی ارز دیجیتال چگونه کار می کند؟

انتخاب یک معامله گر کپی با تجربه و پلتفرم مناسب دو نکته اصلی موفقیت در تجارت کپی هستند. در اینجا چند نکته در مورد نحوه شروع تجارت کپی ارزهای دیجیتال وجود دارد:

انتخاب فروشنده مناسب

وقتی فردی تصمیم می گیرد به تجارت کپی روی بیاورد، اولین قدم این است که معامله گر مناسب را شناسایی کند. اثربخشی تجارت کپی همیشه به سطح مهارت معامله‌گری که دنبال می‌کنید بستگی دارد. شما باید به دقت در مورد معامله گران موجود تحقیق کنید و سطح مهارت آنها را در برابر پارامترهای خاصی مانند سودآوری معاملات، کل سرمایه ای که مدیریت می کنند، سطح ریسک و تعداد دنبال کنندگان و سایر موارد را تجزیه و تحلیل کنید.

پارامترهایی که فرد در نهایت انتخاب می کند به ترجیحات خود فرد بستگی دارد. سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به ارزهای دیجیتال باید هنگام تصمیم‌گیری در مورد استراتژی معاملاتی ارزهای دیجیتال به دقت تعیین کنند که چه چیزی برای آنها مهم است.

خود معامله گران اصلی کارمزد کمی دریافت می کنند تا اجازه کپی کردن معاملاتشان را بدهند. کارمزد معمولاً حدود 7 درصد سود است. بنابراین، این سیستم هم برای معامله گران با تجربه و هم برای کسانی که آنها را دنبال می کنند مفید است.

یک پلت فرم را انتخاب کنید

انتخاب پلت فرم مناسب به اندازه انتخاب تاجر مناسب مهم است. هنگامی که پلتفرم مناسب را انتخاب کردید، مرحله بعدی تنظیم آن است. اگرچه ممکن است کمی طول بکشد تا به کار با یک پلت فرم عادت کنید، اما با گذشت زمان بسیار روان می شود. معمولاً می توان نرم افزار را طوری تنظیم کرد که همان مقدار یا درصدی را که معامله گر تقلید می کند سرمایه گذاری کند.

حتی پس از راه‌اندازی پلتفرم، می‌توانید هر زمان که بخواهید به تاجر دیگری بروید. می‌توانید هر معامله‌ای را که نرم‌افزار انجام می‌دهد متوقف کنید، یا می‌توانید تصمیم بگیرید که معامله را خودتان ببندید بدون اینکه منتظر باشید تا معامله‌گر اصلی اقدام کند.

سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال همچنین می توانند بیش از یک معامله گر اصلی را برای تنوع بخشیدن به سبد خود انتخاب کنند. البته باید میزان بودجه ای که می خواهند به هر اصل اختصاص دهند مشخص شود.

دوج کوین بخرید و از قیمت های فعلی ارزنجا مطلع شوید

خطرات کپی کردن ارزهای دیجیتال برای تجارت

تا حد زیادی، اثربخشی فرآیند معاملات ارزهای دیجیتال به انتخاب پلتفرم و تخصص معامله‌گر اصلی بستگی دارد. یک حرکت اشتباه می تواند تمام سودهایی را که به سختی به دست آورده اید از بین ببرد. مهم است که هر تصمیمی پس از بررسی دقیق گرفته شود.

پلتفرم‌های معاملاتی کپی ارزهای دیجیتال بسیار زیادی وجود دارد که انتخاب مناسب برای یک معامله‌گر آماتور با دانش کمی از فضای ارزهای دیجیتال بسیار دشوار است. تاجری که نتواند تصمیم خوبی بگیرد می تواند صدها یا هزاران دلار ضرر کند. بازاریاب‌های کپی با تجربه ویژگی‌های پلتفرم‌های مختلف را مقایسه می‌کنند و قبل از تصمیم‌گیری، بررسی‌های خود را بررسی می‌کنند.

انتخاب یک بازاریاب در عصر رسانه های اجتماعی یک چالش است. سیل اطلاعات از همه منابع، موثق و غیر قابل اعتماد، کار را دشوارتر می کند. مهم است که هنگام انتخاب یک فروشنده، تحقیقات کافی انجام دهید.

همه پلتفرم‌ها، مهم نیست که چقدر خوب توسعه یافته‌اند، می‌توانند در هر زمان از کار بیفتند و نتایج غیرمنتظره‌ای ایجاد کنند. یک معامله گر باید روند معاملات ارز دیجیتال را زیر نظر داشته باشد و در صورت احساس ضرر مداوم از موقعیت های معاملاتی خود خارج شود.

معامله گری یک شغل تمام وقت است که سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال را ملزم می کند تمام روز خود را صرف مطالعه نمودارها کنند، از آخرین اخبار و پیشرفت ها مطلع شوند و استراتژی های مختلف را برای تعیین زمان خرید و فروش ارزهای دیجیتال آزمایش کنند. در حالی که تجارت کپی به معامله گر اجازه می دهد تا اعمال معامله گران اصلی را مشاهده کند، آنها نمی توانند ببینند چرا تصمیم می گیرند و در سرشان چه می گذرد.

مقایسه تجارت کپی با روش های دیگر

تجارت کپی به دلیل مجموعه ای از ویژگی های منحصر به فرد که در اختیار کاربران قرار می دهد هر روز در حال پیشرفت است. این روش معاملاتی نیاز به دانش خاصی ندارد و شما می توانید مانند یک معامله گر باتجربه با زمان بسیار کم معامله کنید، در حالی که اگر می خواهید نمودارها را خودتان تجزیه و تحلیل کنید، علاوه بر داشتن چندین سال تجربه در تحلیل تکنیکال و فاندامنتال، باید تمام کارهای خود را داشته باشید. تجارت و تحقیق روزانه

همچنین، از آنجایی که تراکنش‌های معاملاتی کپی به صورت خودکار و توسط ربات‌های روی پلتفرم انجام می‌شوند، نیازی به بررسی مداوم حساب خود ندارید. در حالی که در صورت استفاده از سیگنال های معاملاتی، باید به صورت شبانه روزی از موقعیت های معاملاتی خود آگاه باشید تا زمان باز یا بسته شدن یک موقعیت معاملاتی را از دست ندهید.

علاوه بر این، با روش تجارت کپی، می توانید از استراتژی و دانش فنی چندین معامله گر با تجربه بهره مند شوید، در حالی که در اکثر روش های معاملاتی دیگر، معاملات شما به یک یا دو استراتژی خاص محدود می شود. شما می توانید با ایجاد سبد سرمایه گذاری از معامله گران با تجربه، سبد سرمایه گذاری خوبی بسازید.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.