منو سایت

تتر پرایس به رکورد وبلاگ والکس رسید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تتر پرایس به رکورد وبلاگ والکس رسید

با عبور قیمت دلار در برابر ریال، ارز تتر به قیمت 36 هزار و 675 تومان رسید و رکورد تاریخی خود را در برابر تومان شکست.

به گزارش والکس، بررسی بازار ارز نشان می دهد که در پی تنش های دو کشور ایران و آمریکا و همچنین فشارهای سیاسی و تحریم های جدید علیه ایران، قیمت دلار و به دنبال آن ارز تتر قیمت جدیدی را ثبت کردند. رکورد.

این روند صعودی اولین موج افزایش قیمت دلار در سال جاری نیست و قیمت ارز در برابر تومان برای اولین بار در ماه های اخیر شیب تند را ترسیم کرده است.

خرید تتر یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های کاربران ارزهای دیجیتال برای خرید و فروش ارز دیجیتال در مبادلات خارجی و حفظ ارزش دارایی است. تتر پایگاه اصلی تراکنش های بین المللی کاربران ایرانی با صرافی های خارجی است و با افزایش قیمت این استیبل کوین، موج جدیدی از نگرانی در بین کاربران ارزهای دیجیتال به وجود آمده است.

برای تبدیل قیمت تتر به تومان می توانید از ماشین حساب ارز دیجیتال والکس استفاده کنید و قیمت تتر به تومان را به صورت لحظه ای بررسی کنید.

باید دید سیاست های پولی و ارزی کشور به کدام سمت می رود و آیا دولت در روزهای آینده برنامه ای برای سقف قیمت دلار خواهد داشت یا خیر. همچنین باید منتظر ماند و دید که قیمت دلار در چه سطحی است و سپس قیمت تتر این بار آرام خواهد شد.