منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تتر استیبل کوین یوان چین را راه اندازی کرد

تتر استیبل کوین یوان چین را راه اندازی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تتر استیبل کوین یوان چین را راه اندازی کرد

تتر استیبل کوین یوان چین را راه اندازی کرد

تتر، ارائه دهنده پیشرو خدمات مالی مبتنی بر بلاک چین، یک استیبل کوین جدید با پشتیبانی یوان چین راه اندازی کرده است.

استیبل کوین جدید، CNH₮، دو تا از بزرگترین اقتصادهای جهان را ترکیب می کند و معاملات با یوان چین (CNH) را به صورت ایمن و دیجیتال تسهیل می کند. با راه اندازی CNH₮، تتر همچنان به گسترش سبد استیبل کوین های دیجیتالی متشکل از USDT، EURT و MXNT ادامه می دهد. هدف همه این استیبل کوین ها این است که اقتصاد جهانی را قادر می سازد تا ارزش را به سرعت، ایمن و مقرون به صرفه منتقل کند.

CNH₮ برای نشان دادن یوان چین به صورت دیجیتال طراحی شده است و با نسبت یک به یک ارز ذخیره شده پشتیبانی می شود. این ذخیره توسط شریک تتر، Capital Union، یک موسسه مالی بین المللی پیشرو مستقر در باهاما مدیریت می شود. اتحادیه سرمایه نیز مسئولیت نگهداری و حسابرسی اندوخته این شرکت را بر عهده دارد.

به گفته این شرکت، یکی از مزایای کلیدی یوان تتر این است که تراکنش‌های مقرون‌به‌صرفه و ایمن در یوان چین را امکان‌پذیر می‌کند و نیاز به پرداخت هزینه‌های تراکنش بزرگ هنگام ارسال یوان به آن سوی مرز را از بین می‌برد، زیرا CNH₮ تقریباً آنی و بدون نیاز است. برای واسطه.ارسال

علاوه بر این، YuanTether به طور کامل با مقررات چین مطابقت دارد و در چندین صرافی از جمله OKEx و Heobi در دسترس است. این اولین استیبل کوینی است که بر روی بلاک چین راه اندازی شده است و قرار است راه کارآمدتر و مقرون به صرفه تری را برای تراکنش افراد بین ارزهای مختلف ارائه دهد. انتظار می رود راه اندازی این استیبل کوین جدید باعث بهبود نقدینگی و کاهش هزینه های تراکنش برای کسانی شود که از آن استفاده می کنند. همچنین دسترسی کاربران به یوان چین و سایر ارزهای بین المللی را تسهیل می کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.