منو سایت

تتر از 1 دلار ثابت خود شکست

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تتر از 1 دلار ثابت خود شکست

به دلیل افت شدید بازار، تتر از پیوند خود با یک دلار خارج شد

تتر، استیبل کوین منتشر شده توسط تتر، در بحبوحه آشفتگی بازار، 1 درصد در برابر دلار آمریکا سقوط کرد.

طبق داده های TradingView، بزرگترین استیبل کوین در بازار امروز به 0.9911 دلار سقوط کرد. کاهش 0.68 درصدی در ساعت گذشته مشاهده شده است.

قیمت کریپتو در این هفته تحت فشار بیشتری قرار گرفته است. معامله گران تاریخچه سریع صرافی FTX و کاهش آن را دنبال می کنند.

کیف پولی که به تحقیقات Alameda مرتبط است امروز صبح در Ave 250000 Tether قرض گرفته است که ساعتی پیش به Curve منتقل شد. آدرس اتساران زیر با زنگ هشدار همراه است و آخرین تراکنش را نشان می دهد. معامله گران حدس می زنند که این شرکت ممکن است دارایی را کوتاه کند، اگرچه مشخص نیست که موقعیت تجاری کلی آن چیست و تنها به داده های زنجیره ای نگاه می کنیم. این امکان وجود دارد که کیف پول متعلق به شخص دیگری باشد که مرتباً با علامه در ارتباط است.

در همان زمان، استخر منحنی استیبل کوین نامتعادل می شود. اکثریت حدود 82 درصد از استخر در تتر است و در نتیجه نقدینگی کمتری برای سایر استیبل کوین ها دارد. این از معامله‌گرانی است که USDT را با سایر استیبل کوین‌ها مبادله می‌کنند.

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر، امروز صبح گفت که 700 میلیون دلار در 24 ساعت گذشته پردازش شده است. او گفت: «اشکالی ندارد. ما در حال حرکت به جلو هستیم.» صرافی Sam Bankman هفته گذشته زمانی که ترازنامه مربوط به تحقیقات فروشگاه تجاری که او نیز مالک آن است فاش شد، تحت بررسی قرار گرفت.

فشار فروش بایننس در آخر هفته فشار بیشتری را بر FTX و بخش تجاری آن وارد کرد. از روز سه‌شنبه، بایننس با خرید صرافی برای این تلاش موافقت کرده بود، اما این معامله تا چهارشنبه پس از بررسی وضعیت مالی FTX لغو شد.