منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تاریخ راه اندازی استیبل کوین کاردانو تعیین شد

تاریخ راه اندازی استیبل کوین کاردانو تعیین شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تاریخ راه اندازی استیبل کوین کاردانو تعیین شد

پس از مدت ها انتظار، تاریخ عرضه تقریبی استیبل کوین کاردانو – Djed اعلام شد. با این حال قیمت کاردانو امروز 25 ژانویه کاهش یافت اما این خبر می تواند هفته آینده به بهبودی منجر شود.

به گزارش Valx و به نقل از Beincrypto، شبکه COTI راه اندازی استیبل کوین Djed را در 25 ژانویه اعلام کرد. روز خاصی برای این موضوع اعلام نشده است، اما پست های قبلی در این وبلاگ تایید می کند که این رویداد قبل از پایان ژانویه برگزار می شود.

در این پست تنها دلیل شکست راه اندازی فرآیند همگام سازی شاخص زنجیره ای است. این روند از هفته گذشته آغاز شده و تقریبا 14 روز ادامه خواهد داشت. بنابراین می‌توانیم انتظار عرضه آن را در حدود ۱ فوریه داشته باشیم.

شبکه COTI همچنین اعلام کرد که استیبل کوین Djed و توکن متعادل کننده آن، SHEN، در صرافی Bitrue فهرست خواهند شد.

شبکه COTI یک شبکه لایه 1 مقیاس پذیر و تجاری است که مسئول توسعه استیبل کوین Djed است. کاربران می توانند با ارسال کاردانو (ADA) به یک قرارداد هوشمند، Djed را در ازای دریافت کنند. توکن سومی به نام SHEN نقش تثبیت قیمت را در طول نوسانات قیمت کاردانو ایفا می کند. این استیبل کوین بیش از حد وثیقه است و کاربران باید 4 تا 8 برابر دلار دریافتی را به کاردانو واریز کنند.

در همین حال، صرافی غیرمتمرکز Minswap از تشکیل چندین استخر نقدینگی برای این استیبل کوین جدید خبر داده است.

قیمت کاردانو در حال حاضر یک عقب نشینی بزرگ را تجربه می کند. قیمت ADA در روز گذشته 6.4 درصد کاهش یافت و به سطح حمایت رسید.

نمودار قیمت کاردانو (ADA).
نمودار قیمت کاردانو (ADA).

کاردانو در 22 ژانویه به قیمت 0.384 دلار رسید که بالاترین قیمت در 11 هفته گذشته بود، اما امروز به همراه سایر اعضای بازار دچار کاهش ارزش شد. در حال حاضر قیمت این ارز حدود 0.35 دلار است. تحلیل کاردانو نشان می‌دهد که اصلاح فعلی می‌تواند فرصت خوبی برای خرید پیش از ایجاد اولین استیبل کوین از اکوسیستم دی‌فای شبکه باشد.