منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بیت کوین بهترین عملکرد خود را در ماه ژانویه در ده سال اخیر گزارش کرد

بیت کوین بهترین عملکرد خود را در ماه ژانویه در ده سال اخیر گزارش کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بیت کوین بهترین عملکرد خود را در ماه ژانویه در ده سال اخیر گزارش کرد

بیت کوین بهترین عملکرد خود را در ماه ژانویه در ده سال اخیر گزارش کرد

علیرغم اینکه سال 2022 یک سال نزولی برای بازار ارزهای دیجیتال و پیش بینی های منفی برای سال جدید بود، بیت کوین در ژانویه با افزایش تقریبا 40 درصدی ارزش خود ثابت کرد که همه منتقدان اشتباه می کنند. بنابراین، این بهترین عملکرد ژانویه بیت کوین از سال 2013 است.

10 سال بعد، دستاوردهای بزرگ

سال 2022 یکی از بدترین سال‌ها برای بیت‌کوین از نظر قیمت بود، زیرا کل صنعت در میان سقوط‌های عظیم رو به وخامت گذاشت. همه چیز با انفجار اکوسیستم Terra در اواسط سال شروع شد و به دنبال آن چندین پرونده ورشکستگی شرکت هایی که در Luna و UST سرمایه گذاری کردند، آغاز شد.

این بخش سرانجام در پایان سال زمانی که صرافی FTX به طرز چشمگیری سقوط کرد شروع به بهبود کرد. از آنجایی که صرافی FTX تا ماه نوامبر یکی از غول‌های بازار بود، سقوط به‌طور باورنکردنی گسترده بود و اثرات امواج آن تقریباً در همه جا احساس می‌شد. بیت کوین برای اولین بار در دو سال اخیر به زیر 16000 دلار سقوط کرد. در مقایسه، بیت کوین در اول ژانویه 2022 بالای 46000 دلار معامله می شد. بنابراین، سال گذشته با کاهش 65 درصدی به پایان رسید.

هفته اول سال جدید تا حدودی مشابه بود و بیت کوین زیر 17000 دلار معامله شد. با این حال، این دارایی در نهایت در 9 ژانویه از مقاومت عبور کرد و از آن زمان هرگز کمتر نشده است. برعکس، آخر هفته گذشته به بالاترین سطح 5 ماهه 24000 دلار رسید. به گفته کوین گلس، علیرغم از دست دادن مقداری ارزش در دو روز آینده، بیت کوین همچنان توانست ماه را در حدود 23000 دلار ببندد که 39.66 درصد افزایش یافته است. این باعث شد بهترین عملکرد ژانویه آن از سال 2013 به بعد، زمانی که 44 درصد افزایش یافت. به طور کلی، ژانویه گذشته بهترین ماه برای بیت کوین از اکتبر 2021 (39.93٪) بود.

قیمت بیت کوین در ماه فوریه چقدر خواهد بود؟

با توجه به اینکه فوریه در حال حاضر آمده است، جالب خواهد بود که ببینیم تاریخچه در مورد عملکرد بیت کوین در این ماه به ما می گوید. همانطور که تصویر بالا نشان می دهد، از زمانی که CoinGlass سوابق خود را حفظ کرده است (2013) این یک ارز دیجیتال بسیار مثبت بوده است. در واقع، فوریه بهترین 10 سال پیش بود، با افزایش قیمت باورنکردنی 61.77٪، پس از آن در سال 2021 (36.78٪). فقط در سال 2014 (31.03-%) و 2020 (-8.6%)، بیت کوین ماه را زیر قیمت اولیه خود به پایان رساند. پیش‌بینی‌ها برای امسال بسیار متفاوت است، بسیاری از طرفداران بیت‌کوین افزایش شدید قیمت را پیش‌بینی می‌کنند و مخالفان یک سال نزولی دیگر را پیش‌بینی می‌کنند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.