منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بیت کوینر یک تراشه در دست خود برای انجام پرداخت ها بر اساس شبکه لایتنینگ کار گذاشته است

بیت کوینر یک تراشه در دست خود برای انجام پرداخت ها بر اساس شبکه لایتنینگ کار گذاشته است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بیت کوینر یک تراشه در دست خود برای انجام پرداخت ها بر اساس شبکه لایتنینگ کار گذاشته است

یک متخصص سوئیسی فناوری اطلاعات با نام مستعار F418 در اقدامی عجیب تراشه‌ای را در دست راست خود کاشت تا پرداخت‌های مبتنی بر برق بیت کوین را انجام دهد.

این فرد در مصاحبه با کوین تلگراف گفت که این عمل جراحی و کاشت تراشه مخصوص پرداخت های برق آسا را ​​برای تفریح ​​انجام داده است. با این حال، او به طرفداران بیت کوین توصیه نمی کند که تراشه این شبکه پرداخت لایه 2 بیت کوین را مانند او در دستان خود بگذارند.

این کارشناس فناوری اطلاعات و بیت کوین گفت:

هدف این بود که نشان دهیم این ایده قابل اجرا است و شما می توانید چنین کارهایی را انجام دهید.

وی افزود که بیشتر مردم از کارت استفاده می کنند، اما دست او جنبه شگفت انگیزی دارد:

اگر در حال ارائه ارائه هستید، نشان دادن چیزی شبیه به این خنده دار است. چون گاهی در مورد روش های پرداخت ارائه می دهم و با افرادی که در بانک کار می کنند صحبت می کنم و با دیدن دست من تعجب می کنند. اما شما مجبور نیستید آن ریش را بکارید.

کوین تلگراف اولین بار در کنفرانس LN Plan B در لوگانو با این مشتاق بیت کوین در سوئیس ملاقات کرد. اولین تلاش آن برای پرداخت مبتنی بر لایتنینگ شکست خورد زیرا تراشه ای که استفاده می کرد معیوب بود. او بدون ترس به یک متخصص پزشکی رفت تا تراشه معیوب را قبل از کاشت مجدد با جراحی خارج کند.

تلاش دوم F418 موفقیت آمیز بود. این تراشه با موفقیت در دست راست او کاشته شد و او اکنون می تواند بدون نیاز به کارت بولت یا گوشی هوشمند خود، بر اساس شبکه لایتنینگ پرداخت ها را انجام دهد. کوین تلگراف از او پرسید که آیا دردی احساس می کند؟ او پاسخ داد: «حتی وقتی به ورزشگاه می روم هیچ احساسی ندارم.

بیت کوینر یک تراشه در دست خود برای انجام پرداخت ها بر اساس شبکه لایتنینگ کار گذاشته است
F418 دست خود را در پشت تلفن همراه برای پرداخت قرار می دهد.

همچنین بخوانید: شبکه لایتنینگ بیت کوین چیست و چگونه از آن استفاده کنیم + فیلم

با این حال، F418 به برخی از خطرات این روش اشاره می کند. اگرچه این فرآیند از نظر پزشکی بی خطر است، اما تنها مشکل این اصلاح ها این است که نمی توانید از ایمنی آنها مطمئن باشید.

او می گوید:

امنیت استفاده از کارت گلوله را ندارد، فقط می توانید از LNURL (پروتکل) برای برداشت استفاده کنید. این تراشه محافظت نمی شود.

همچنین اگر در فرآیند کاشت تراشه مشکلی پیش بیاید، برای کاشت و برداشتن مجدد تراشه حرکت خوبی نیست. F418 توضیح داد که این می تواند باعث آسیب یا عفونت شود. بنابراین، بهتر است بار اول آن را درست انجام دهید.

به طور خلاصه، تراشه NFC کاشته شده در دست F418 به آن اجازه می دهد تا بدون نیاز به دستگاه های فیزیکی مانند گوشی های هوشمند یا کارت، پرداخت ها را بر اساس شبکه لایتنینگ بین سکه ها انجام دهد. او به سادگی می تواند دست خود را نزدیک یک خواننده NFC سازگار بگیرد تا پرداخت کند. می توان گفت که راحت ترین روش پرداخت بیت کوین است که امکان انجام تراکنش های سریع و آسان را بدون نیاز به تجهیزات اضافی فراهم می کند.

استفاده از NFC یا فناوری ارتباطات میدانی نزدیک در دنیای بیت کوین رایج شده است. در واقع، پرداخت‌های مبتنی بر NFC از طریق شبکه لایتنینگ از زمان معرفی Bullet Card که برای اولین بار برای پرداخت هزینه ناهار در جزیره من آزمایش شد و اکنون در السالوادور، «سرزمین بیت‌کوین» در دسترس است، افزایش یافت. ” “.

بیت کوینر یک تراشه در دست خود برای انجام پرداخت ها بر اساس شبکه لایتنینگ کار گذاشته است
در طول مصاحبه F418 تراشه ای را که در دست داشت به خبرنگار کوین تلگراف نشان داد.

تنظیم یک کارت NFC برای پرداخت آسان است. با این حال، F418 اولین کسی است که یک تراشه NFC در بدن خود کاشته شده است. کارشناس فناوری اطلاعات کل فرآیند این کار، از جمله توصیه‌های بهداشتی را در GitHub در دسترس عموم قرار داده است.

شبکه لایتنینگ یک پروتکل پرداخت لایه دوم است که بر روی بلاک چین بیت کوین اجرا می شود. این شبکه تراکنش‌های تقریباً فوری و تقریباً رایگان را فعال می‌کند و به کاربران این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به منتظر ماندن برای تأیید تراکنش‌ها در بلاک چین، چندین پرداخت را انجام دهند. در واقع پروتکل لایتنینگ شبکه ای از کانال های پرداخت را بین کاربران ایجاد می کند و به آنها اجازه می دهد تا بدون نیاز به ثبت نام در شبکه اصلی بیت کوین مستقیماً تراکنش کنند.

F418 هنوز روی بیت کوین و به خصوص در شبکه لایتنینگ کار می کند. او که یک متخصص فناوری اطلاعات و علاقه‌مند به ورزش است، در طول شب به یک علاقه‌مند به بیت کوین تبدیل می‌شود که دوست دارد چیزهای دیوانه‌کننده‌ای را امتحان کند. علیرغم بازار نزولی فعلی، او به کار بر روی ایده های خود در کنار هزاران نفر از علاقه مندان به بیت کوین در سراسر جهان ادامه می دهد.

F418 در پایان مصاحبه به کوین تلگراف گفت:

یک شبکه باز که در آن هر کسی بتواند کارهای نوآورانه انجام دهد، همیشه بهتر از یک سیستم بسته است که فقط افراد کمی می توانند روی آن کار کنند.

با این حال، او توصیه کرد که این چیزها را خودتان در خانه امتحان نکنید.