منو سایت

بورس هوبی شاهد خروج سرمایه عظیم است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بورس هوبی شاهد خروج سرمایه عظیم است

DeFiLlama، یک گردآورنده داده DeFi، اخیراً توییت کرد که صرافی Hubei در 24 ساعت گذشته جریان سرمایه عظیمی بالغ بر 75 میلیون دلار را تجربه کرده است. دیفای لاما خاطرنشان کرد که تا 15 دسامبر 2022، این شرکت بیش از 87 میلیون دلار جریان سرمایه داشته است. با این حال، صرافی ارزهای دیجیتال نتوانست این نوع عملکرد را حفظ کند و در نهایت بیش از 204 میلیون دلار از جمله 75 میلیون دلار ثبت شده در 24 ساعت گذشته را از دست داد.

یکی از دلایل احتمالی این خروج سرمایه که بدون شک بر توکن Huobi تاثیر گذاشته است، شایعاتی در مورد مشکلات مالی این شرکت است. برای اولین بار، گزارش های تایید نشده ای منتشر شد مبنی بر اینکه برخی از مدیران این شرکت برخی از کارکنان خود را مجبور کرده اند حقوق خود را از طریق ارزهای دیجیتال دریافت کنند. رویترز همچنین گزارش داد که هابی 20 درصد از نیروی کار خود را کاهش خواهد داد. بر اساس بیانیه ای از جاستین سان، مدیرعامل و بنیانگذار Tron، این شرکت در حال انجام تنظیمات ساختاری است.

به نظر می رسد Hobby Token (HT) در موقعیت آسیب پذیری قرار دارد زیرا همچنان با درام در حال وقوع در صرافی ارزهای دیجیتال مقابله می کند. طبق داده‌های CoinGecko، این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته 3.2 درصد افزایش یافته است و در زمان نگارش این مقاله به 4.72 دلار رسیده است، زیرا این دارایی دیجیتال به تلاش برای جبران بخشی از ضررهای اخیر خود ادامه می‌دهد. همچنین حجم معاملات آن نیز 42 درصد کاهش یافته است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.